Reklama

Hulajnogi marki Bird trafiły do sprzedaży w Polsce

Hulajnogi marki Bird trafiły do sprzedaży w Polsce

Hulajnogi marki Bird charakteryzujące się nowoczesnym designem, wysokiej jakości wykonaniem i wygodnym wyświetlaczem trafiły do sprzedaży detalicznej w Polsce.

Designerskie smart hulajnogi amerykańskiej marki Bird w oficjalnej sprzedaży w Polsce

Jest solidnie i smart

Bird zadbał, by oferowane w Polsce hulajnogi One i Air wykonane zostały z najlepszych materiałów. Do ich produkcji wykorzystano aluminium klasy lotniczej. Dzięki temu odporne są na ścieranie, posiadają wysoką wytrzymałość mechaniczne i właściwości izolacyjne. Są także odporne na zachlapania. W przypadku modelu One mamy IP34, zaś Air – IP35.

Czytaj też: Nowe składane elektryczne rowery G4 od Gocycle

Dodatkowo wyposażono je w Bluetooth, by wygodnie łączyć się z hulajnogą za pomocą aplikacji w języku polskim. Możemy sprawdzać na niej historię odbytych tras, poziom baterii, a w przypadku ONE dzięki GPS zlokalizować, gdzie jest nasza hulajnoga. Dostaniemy również powiadomienie, jeśli podczas włączonej blokady ktoś będzie chciał uzyskać dostęp do naszej hulajnogi.

A teraz przyjrzyjmy się oferowanym modelom:

Bird One

Ta flagowa e-hulajnoga firmy waży 17,5 kg. Posiada akumulator o pojemności 12,8 mAh pozwalający przejechać nawet 40km. Do pełna naładujemy ją w około 6 godzin. Model One wyposażono w wygodny wyświetlacz LED z prędkościomierzem i wskaźnikiem naładowania baterii. Dodatkowo dostajemy 9-calowe bezdętkowe i odporne na przebicie opony, oświetlenie LED o mocy 40 lumenów, a także mocny 300W silnik napędowy z funkcją hamowania. Maksymalna prędkość jaką rozwiniemy na tej hulajnodze to 29 km/h. odblokujemy lub zablokujemy hulajnogę za pomocą specjalnej aplikacji.

Bird One dostępny jest w kolorze czarnym, białym i różowym w cenie 5999 złotych

Bird Air

Ten model jest już lżejszy, bo waży zaledwie 13,6 kg, a maksymalne obciążenie wynosi 100kg. Silnik 250W napędowy z funkcją hamowania i napędem na koło tylne, gwarantującym zwiększoną przyczepność i przyspieszenie podczas jazdy. maksymalna prędkość to 25 km/h. Dzięki szybkiemu ładowaniu napełnimy akumulator w 3-4 godziny. Nie zabrakło wyświetlacza LED, na którym sprawdzimy poziom naładowania baterii i prędkość. Model Air również wykonano z wysokiej klasy materiałów, a także w odporne na przebicia specjalnie zaprojektowane bezdętkowe 8-calowe koła „never flat”.

Bird Air w kolorze czarnym i szarym kosztuje 3499 złotych

Czytaj też: Nowy elektryczny rower Turbo Como SL od Specialized na miejskie wojaże

Birdie

Ten model zaś stworzono z myślą o najmłodszych użytkownikach. Ta trójkołowa hulajnoga waży zaledwie 3kg i dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych – różowej, białej i czarnej. Tak jak modele dla dorosłych i Birdie wykonano z aluminium klasy lotniczej. Kierownicę pokryto gumową powłoką zapewniającą pewny chwyt. Szerokie uretanowe koła, charakteryzujące się odpornością na ścieranie i miękkością, co pozytywnie wpływa na komfort jazdy. Maksymalne obciążenie wynosi 50kg. Minimalny wiek użytkownika – 3lata.

Birdie w kolorze czarnym, białym i różowym kupimy za 499 złotych

Wszystkie modele dostępne są tutaj.