Reklama

New Mutants – Mirage na nowym zdjęciu. A daty premiery nadal nie ma

Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Nowi Mutanci, New Mutants, Nowi Mutanci zwiastun, Nowi Mutanci premiera, X-Men

Nowi Mutanci zdecydowanie nie mają szczęścia, bo po raz kolejny premiera filmu została przełożona. Na osłodę dostajemy jednak nowe zdjęcie, a na nim Mirage.

Koronawirus bardzo silnie uderzył w branżę filmową i serialową. Większość głośniejszych produkcji, które w najbliższym czasie miały trafić do kin ma opóźnione premiery, najczęściej na czas nieokreślony. Wstrzymuje się też prace na planach zdjęciowych, co dotyczy również seriali.

CZYTAJ TEŻ: Władca Pierścieni – prace nad serialem zawieszone

Jednym z filmów, który ucierpiał z powodu koronawirusa są Nowi Mutanci. To dość pechowa produkcja, która do kin miała trafić dwa lata temu, jednak z powodu przeróżnych problemów premiera została zaplanowana na 3 kwietnia tego roku. I, niestety, znowu anulowano tę datę. Obecnie New Mutants ponownie znajduje są zawieszeniu i nie wiemy kiedy będziemy mogli w końcu zobaczyć ten film.

Żeby było nam mniej smutno magazyn Empire podrzuca nowe zdjęcie, na którym widzimy jedną z głównych bohaterek – Danielle Moonstar zwaną Mirage. W filmie wciela się w nią Blu Hunt.

Zobaczcie sami

Film opowie historię piątki młodych mutantów przetrzymywanych w zamkniętym ośrodku wbrew ich woli. W tajemniczym szpitalu odkrywają swoje umiejętności i za wszelką cenę pragną uciec z zamknięcia. Z tego co nam wiadomo Nowi Mutanci nie będą mieli związku z poprzednimi filmami o X-Menach.

CZYTAJ TEŻ: Wonder Woman 1984 – figurka superbohaterki w złotej zbroi

W rolach głównych:  Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Henry Zaga, Blu Hunt, Alice Braga oraz Antonio Banderas.