Reklama
aplikuj.pl

Ile zarobi Avengers: Endgame podczas pierwszego weekendu?  

Ile zarobi Avengers: Endgame podczas pierwszego weekendu?

Już jutro na ekranach kin zagości najbardziej wyczekiwany film tego roku. Dziś odbywają się pokazy przedpremierowe, na które bilety wyprzedały się w zastraszającym tempie. I choć doskonale wiemy, że będzie to kasowy hit, to ile zarobi Avengers: Endgame w pierwszy weekend? Cóż, przewidywania są szokujące.

Czytaj też: James McAvoy na pierwszym zdjęciu z To: Rozdział 2

Według najnowszych analiz i przewidywań kwota, jaką osiągnie Avengers: Endgame podczas swojego premierowego weekendu może zaskoczyć wszystkich. Choć patrząc, jak szybko wyprzedały się bilety nawet na dodatkowe seanse to może nie będzie aż tak wielkiego zaskoczenia. Szacuje się bowiem, że podczas premierowego weekendu Endgame może zarobić przeszło 1 miliard dolarów!

Mówi się, że film ma wręcz gwarancję na globalną premierę z 850-900 mln dolarowym zyskiem. Jeśli więc przekroczy oczekiwania, co jest bardzo możliwe, to miliard będzie bardzo prawdopodobny. W Stanach Zjednoczonych Avengersi mogą zebrać 270-300 mln dolarów, co da najlepszy wynik w historii.

Dodatkowo niektórzy analitycy uważają, że Avengers: Endgame może zebrać nawet 250 mln dolarów w samych Chinach. A to na pewno pomoże w przekroczeniu miliarda. Bilety na pokazy przedpremierowe i premierowe, jak również na kilka kolejnych dni wyprzedały się w ekspresowym tempie. Poza tym, Endgame jest najbardziej wyczekiwaną produkcją ostatnich lat i emocje, jakie wokół niego panują dobitnie świadczą o sukcesie kasowym, jaki osiągnie.

Czytaj też: Finałowy zwiastun filmu Godzilla: Król Potworów. Jest na co czekać!

Źródło: cbr.com