WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

James McAvoy na pierwszym zdjęciu z To: Rozdział 2

Andy Muschietti wraz z New Line i Warner Bros. zgromadzili fantastyczną obsadę dla kontynuacji horroru o morderczym klaunie. Na razie nie otrzymaliśmy zbyt wielu materiałów, ale teraz możemy zobaczyć jak wygląda James McAvoy na pierwszym zdjęciu z To: Rozdział 2. W kogo wcieli się gwiazda X-Menów?

Pomimo tego, że premiera zbliża się wielkimi krokami i To: Rozdział 2 pojawi się w kinach 6 września, nadal nie dostaliśmy żadnej zapowiedzi wideo. Zważywszy, że pierwsza część była wielkim hitem, to od kontynuacji oczekuje się co najmniej powtórki sukcesu. Na razie dostaliśmy tylko kilka zdjęć z planu, na których widzieliśmy przede wszystkim Billa Skarsgarda w roli Pennywise’a. Na nowym ujęciu opublikowanym przez reżysera, Andy’ego Muschietti, znajduje się James McAvoy wcielający się w dorosłego Billa Denbrougha.

Czytaj też: Kilka ciekawych faktów o Grze o Tron

W pierwszej części Billa w dziecięcej wersji zagrał Jaeden Lieberher i oczekuje się, że zarówno on jak i reszta młodej obsady równie powróci w Rozdziale 2. Najprawdopodobniej tylko w formie retrospekcji, gdyż uwaga skupi się przede wszystkim na dorosłych odpowiednikach. Tak jak w wersji z lat 90. Bohaterowie powrócą do Derry by ostatecznie rozprawić się z morderczym klaunem.

Oto obsada, która wcieli się w dorosłych członków Klubu Frajerów, którzy po 27 latach ponownie zmierzą się z Pennywise’em:

  • James McAvoy jako Bill Denbrough (wcześniej grany przez Jaedena Lieberhera)
  • Jessica Chastain jako Beverly Marsh (wcześniej grana przez Sophię Lillis)
  • Bill Hader jako Richie Tozier (wcześniej grany przez Finna Wolfharda)
  • Jay Ryan jako Ben Hanscom (wcześniej grany przez Jeremy’ego Ray Taylora)
  • James Ransone jako Eddie Kaspbrak (wcześniej grany przez Jacka Dylana Grazera)
  • Andy Bean jako Stanley Uris (wcześniej grany przez Wyatta Oleffa)
  • Isaiah Mustafa jako Mike Hanlon (wcześniej grany przez Chosena Jacobsa)

Wszystko co wiemy o To: Rozdział 2

W roli Pennywise’a ponownie zobaczymy Billa Skarsgarda. Na ekranie pojawią się m.in.: Teach Grant jako Henry Bowers, dorosła wersja postaci granej wcześniej przez Nicholasa Hamiltona. A także Xavier Dolan jako Adrian Mellon, Will Beinbrink  jako Tom Rogan i Jess Weixler jako Audra Phillips.

Na razie zwiastun, ani nawet teaser filmu To: Rozdizał 2 nie został jeszcze opublikowany, Wiemy, że New Line Cinema pokazało pierwszy materiał na Comic Con w San Diego, ale odbyło się to za zamkniętymi drzwiami. Nie wiadomo, kiedy my będziemy mogli trailer zobaczyć.

Premiera filmu To: Rozdział 2 już 6 września.

Czytaj też: Finałowy zwiastun filmu Godzilla: Król Potworów. Jest na co czekać!

Źródło: comicbookmovie.com