WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Informacje o Resident Evil 8 wskazują na bardzo przegięte rzeczy

Nowe przecieki o Resident Evil 8 zdradzają nam co nieco o stylu gry. Dowiadujemy się również co nieco o fabule.

Dusk Golem czyli osoba, która zawsze przynosi sprawdzone informacje na temat serii Resident Evil po raz kolejny postanowił podzielić sie przeciekami na temat nadchodzącego Resident Evil 8. Czego się dowiedzieliśmy?

Jego zdaniem to co pojawi się w Resident Evil 8, uczyni z gry najmroczniejszą odsłonę serii. Nie dość, że klimat ma być gęsty to jeszcze Capcom postawił na to, aby stworzyć najbardziej makabryczną odsłonę.

Co nieco wiemy również o mapie gry. Tym razem ma być ona bardziej otwarta niż w poprzednich grach z serii. Koniec z nadmierną liniowością. Capcom pracuje również nad usprawnieniem systemu strzelania oraz Chrisem Redfieldem. Bohater pojawił się w darmowym DLC do Resident Evil 7. Tym razem ma on trochę bardziej przypominać bohatera z Resident Evil 5 oraz Resident Evil 6.

Czytaj też: Miesiąc pokazu PlayStation 5 potwierdzony przez pewne źródło

Ten akapit zacznijmy od tego, że być może informacje w nim zawarte będą dla niektórych osób spoilerem. Jeśli nie chcecie sobie psuć zabawy jakimikolwiek informacjami, to… dzięki za doczytanie do tego momentu. Co zatem wydarzy się w Resident Evil 8? Chris ma w grze dokonać czegoś bardzo kontrowersyjnego. Będzie to „tragiczne i popieprzone”, a bohater zrobi to z pełną świadomością. Nie wiadomo czy stanie się to na początku gry czy w trakcie. Trzeba jednak pamiętać, że do premiery być może Capcom zrezygnuje ze swojego pomysłu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News