Reklama
aplikuj.pl

Inheritance – Lily Collins i Simon Pegg w zwiastunie filmu

Inheritance , Lily Collins, Simon Pegg, Inheritance zwiastun, Inheritance premiera,

W siedzi zadebiutował oficjalny zwiastun thrillera Inheritance z Lily Collins w roli głównej. Mroczne rodzinne sekrety i uwięziony mężczyzna, którego tajemnicę musimy poznać. Zobaczcie.

Film Inheritance skupi się na Laurem Monroe,dziewczynie pracującej w biurze prokuratora okręgowego. Gdy umiera jej ojciec dochodzi do podziału ogromnego majątku. Większość przypada matce i bratu Lauren, zaś ona otrzymuje tylko niewielką część pieniędzy i klucz do bunkra w lesie. Odkrywa tam tajemniczego mężczyznę, który od 30 lat był więziony przez ojca Lauren. Dziewczyna postanawia odkryć, dlaczego głowa rodziny zrobiła coś takiego.

https://youtu.be/2bcjPJfND6o

W filmie występują: Lily Collins jako Lauren,  Simon Pegg jako Morgan, Chace Crawford jako William, Connie Nielsen jako Catherine, Marque Richardson jako Scott, Michael Beach jako Harold Thewlis i Patrick Warburton.

CZYTAJ TEŻ: Gal Gadot i inne gwiazdy śpiewają piosenkę Johna Lennona

Za reżyserię Inheritance odpowiada Vaughn Stein, zaś scenariusz napisał Matthew Kennedy. Obecnie premiera w USA planowana jest na 22 maja, jednak możemy się spodziewać, że z powodu koronawirusa data ulegnie zmianie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News