Reklama

InPost otwiera usługę Urząd24 w kolejnych miastach

aplikacja inpost, InPost, InPost infolinia, paczkomaty

Urząd24 to specjalne paczkomaty InPost, w których można załatwić sprawy urzędowe. Firma cały czas udostępnia usługę w kolejnych miastach. Gdzie można już z niej skorzystać?

InPost Urząd 24 w kolejnych miastach

Czym jest Urząd24? W specjalnym paczkomacie nie nadamy paczki, ale możemy załatwić urzędowe sprawy bez wchodzenia do samego budynku. Najpierw nadajemy dokumenty z dowolnego paczkomatu a potem otrzymujemy powiadomienie o możliwości odbioru decyzji. Można tam załatwić np. złożenie dokumentów na prawo jazdy czy różne wnioski. Oczywiście same decyzje czy dokumenty odbieramy w budynku urząd.

Czytaj też: Google Chrome ułatwi korzystanie z wielu kart
Czytaj też:Aplikacja mObywatel pomoże w rozliczeniu e-PIT za 2020 rok
Czytaj też: Player – koniec darmowego oglądania i płatność za seans z reklamami

Prezes InPostu Rafał Brzoska mówi o usłudze:

To nowy trend w relacjach na linii urząd – mieszkańcy, który doskonale sprawdza się w pandemii, ale pozostanie już na trwałe w ramach relacji z
obywatelami 

Najnowszy Urząd24 stanął w Toruniu, a także w Gorzowie Wielkopolskim, Gdyni, Krakowie, Kaliszu, Słubicach, Dąbrowie Górniczej i Poświętnem. Dodatkowo z usługi skorzystać można też w Brodnicy, Gorzowie Wielkopolskim, Wołominie, Izabelinie, Nowym Targu, Wolsztynie, Chojnicach, Pruszkowie, Koszalinie i Lubaniu.