Player – koniec darmowego oglądania i płatność za seans z reklamami

player, pakiety player, player abonament

Klientów Playera czekają spore zmiany. Przede wszystkim skończy się darmowe oglądanie zgromadzonych tam treści, a także korzystanie z płatnego pakietu by uniknąć oglądania reklam.

Player z reklamami nawet w płatnym pakiecie

Do tej pory można było z Playera korzystać bez płacenia. Musieliśmy tylko obejrzeć kilka lub kilkanaście reklam w przeciągu całego odcinka. Teraz jednak ta darmowa opcja zniknęła i została zastąpiona przez opcję płatnego abonamentu.

Najniższy kosztuje 8 zł miesięcznie (4 zł za pierwszy miesiąc) i tutaj podczas oglądania będziemy musieli obejrzeć też reklamy. Nie będzie też możliwości pobierania i oglądania offline, to dostaniemy płacąc 15 zł miesięcznie (7,5 zł przez pierwszy miesiąc). W tym pakiecie również nie będzie reklam, a niektóre z programów obejrzymy w jakości 4K/UHD.

Czytaj też: Płatności zbliżeniowe Blik – znamy pierwsze szczegóły
Czytaj też: Zmiany na Allegro – zakupy tylko z zarejestrowanym kontem i nowe warunki Smarta
Czytaj też: Bitcoin z kolejnym rekordem wartości!

Za najdroższy pakiet trzeba będzie zapłacić 30 zł miesięcznie (15 zł za pierwszy miesiąc). Oprócz wszystkiego, co w niższym pakiecie dostaniemy też dostęp do 27 kanałów TV na żywo.

Jak widzicie za oglądanie reklam w serwisie będzie teraz trzeba zapłacić. 8 zł miesięcznie to żaden pieniądz, jednak niektórzy korzystali z Playera okazjonalnie, by obejrzeć co tydzień odcinek ulubionego programu. Godzili się na reklamy w zamian za darmowy dostęp. Teraz będą mieli do wyboru zrezygnować z oglądania albo zapłacić 8zł za reklamy albo 15 zł za przywilej płatnej subskrypcji bez męczenia się ze spotami reklamowymi…