Reklama
aplikuj.pl

Już wkrótce Instagram pozwoli dodawać zdjęcia z poziomu przeglądarki

instagram zakładanie konta, instagram konto

Instagram testuje właśnie funkcję, na którą zapewne sporo osób czekało. Chodzi o możliwość dodawania zdjęć z poziomu komputera, a nie tylko z aplikacji mobilnej.

Instagram w przeglądarkowej wersji pozwoli na dodawanie zdjęć

Do tej pory, chcąc wrzucić fotki na Instagram, trzeba było korzystać z aplikacji mobilnej. W tej webowej wersji można było co najwyżej przeglądać posty czy dawać lajki, ale główna funkcjonalność była niedostępna. Na szczęście wkrótce ulegnie to zmianie, bo rzecznik Facebook potwierdził,. że trwają testy tej funkcji. Powiedział on, że firma zdaje sobie sprawę, że wiele osób korzysta z Instagrama na komputerze, więc chcą ulepszyć płynące z tego doświadczenia i dać użytkownikom możliwość tworzenia postów w webowej wersji platformy.

Czytaj też: Oto pierwsze rendery Galaxy Watch Active4 Samsunga

Czytaj też: Obejrzyjcie unboxing LG Velvet 2 Pro, którego nie kupicie

Nie są to już wewnętrzne testy, bo wielu użytkowników dostało już możliwość publikacji postów w przeglądarkowym Instagramie. Sama procedura przebiega tak samo jak na urządzeniach mobilnych, więc można publikować kilka fotek na raz, dodawać filtry i dokonywać edycji. Na razie jeszcze nie wiemy, kiedy trafi ona do wszystkich. Na to zapewne jeszcze chwilę będziemy musieli poczekać, ale to zdecydowanie dobra wiadomość dla wszystkich, którym nie chce się co chwile zmieniać laptopa na smartfona tylko dla jednej aplikacji.