Reklama

Nie zgadniecie ile czasu wymaga przeczytanie instrukcji Audi A3

instrukcja Audi A3 wymagany czas

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto przeczytał instrukcję swojego samochodu od deski do deski. Chyba że akurat przeczytał instrukcję Audi A3 – wtedy niech lepiej się nie przyznaje.

Czytacie instrukcję obsługi swoich samochodów?

Prawdopodobnie jedną z najbardziej lekceważonych części samochodów jest instrukcja obsługi, co potwierdza badanie Bristol Street Motors U.K., według którego ​​60% właścicieli pojazdów, którzy wzięli w nim udział, nie zawracało sobie głowy czytaniem instrukcji obsługi samochodu. Tylko 37% z nich sięga tam zawsze, gdy pojawiają się problemy.

Czytaj też: ABT pozwala Audi RS Q8 jeszcze bardziej rozwinąć swoje skrzydła
Czytaj też: Audi Q4 E-Tron Sportback wyszpiegowane ze stalowymi felgami
Czytaj też: Audi i silniki spalinowe. Co ma w planach ta firma?

Nie ganimy jednak nikogo za takie podejście, bo musielibyśmy zacząć od samych siebie. Instrukcje obsługi samochodów nie są bowiem specjalnie wciągającymi lekturami, ale są i takie przykłady, które wołają o pomstę do nieba i mowa tutaj o instrukcję do Audi A3. Ta liczy aż 167699 słów, co wymaga poświęcenia 12 godzin ja ich przeczytanie.

Czytaj też: Audi S8 kontra Bentley Flying Spur na prostej
Czytaj też:Audi ujawnia prototyp dla elektrycznego sedana E-Tron GT
Czytaj też: Obejrzyjcie jak Nurburgring zalicza Audi RS6 Avant 2020

Jak zauważa Motor1, właściciele Audi A3 mogą wybierać między spędzeniem 11 godzin i 45 minut nad instrukcją albo skusić się np. na książkę Harry Potter i Książę Półkrwi Rowling (11 godzin i 50 minut), czy J.R.R. Tolkiena Władca Pierścieni: Dwie Wieże (10 godzin i 56 minut).