Reklama
aplikuj.pl

Intel XeSS w kolejnej grze. Aktualizacja Ghostwire Tokyo

ghostwire tokyo

Nowa aktualizacja Ghostwire Tokyo skupia się na wprowadzeniu nowych wersji rozwiązań upscalingu grafiki. Oprócz tego pojawiają się nowe funkcje w trybie zdjęć.

Tryb foto Ghostwire Tokyo ulepszony

Październik to najstraszniejszy miesiąc roku, a w Japonii nazywają go „kan-na-zuki” – miesiącem bez bogów. Wedle legendy nazwa taka obowiązuje, ponieważ w tym miesiącu bogowie wyruszali w drogę z dala od Tokio i spotykali się. Od momentu premiery, gracze Ghostwire Tokyo zrobili w trybie zdjęć mnóstwo niewiarygodnych fotek przerażających miejsc. W związku z tym, twórcy rozbudowują tryb foto w grze.

Czytaj też: Ray-tracing w Starfield? LinkedIn źródłem wieści

Do trybu zdjęć dodano mnóstwo nowych funkcji i opcji, w tym możliwość zatrzymywania wrogów, przesuwania Akito w trybie selfie, a nawet zmiany pory dnia dla zrzutów ekranu. Dodano też nowe sterowanie kamerą i funkcje efektów, abyście mieli lepszą kontrolę nad swoimi ujęciami, jeśli chodzi o dobór barw. Interfejs trybu zdjęć został całkowicie przeprojektowany: funkcje znajdują się teraz w wygodnych zakładkach. Wprowadzano również klawisz „Szybkiego trybu zdjęć”, abyście mogli robić lepsze fotki w biegu.

Intel XeSS i FSR 2.1 w Ghostwire Tokyo

Deweloperzy rozwinęli również popularne w ostatnich latach technologie upscalowania rozdzielczości gry, bez obciążania kart graficznych. Co zmieniono i dodano? W przypadku wersji PC Ghostwire Tokyo nowa aktualizacja zawiera obsługę upscalingu ulepszonego przez SI, Intel XeSS, która zwiększa wydajność i gwarantuje grafikę w wyższej rozdzielczości.

Czytaj też: Doom uruchomiony na Notatniku. To działa!

Do tego, nastąpiła aktualizacja FSR do wersji 2.1. W związku z tym, mogą wystąpić pewne błędy graficzne, które zostaną załatane w kolejnym patchu. FSR dostępny jest także na konsolach, więc ciekawe, jak patch wpłynie na wydajność gry na tych sprzętach. Tytuł teoretycznie może chodzić dużo lepiej!

Z pozostałych zmian w grze – dodano trzy nowe filtry kamery: „Blue Monday”, „Czerwony Księżyc” i „Projektor kinowy ”. W związku z Halloween w Ghostwire Tokyo odblokują się także: nowy strój dla bohatera oraz emotka:

Reakcja Doskonałe ujęcie: Zawsze miej kamerę pod ręką. To wygląda dosyć znajomo…

Kostium Garnitur artysty: Nie bój się wyglądać stylowo w tym fioletowym garniturze.

Nowości pojawią się w środę, 19 października, o godz. 17:00.