Reklama
aplikuj.pl

Itziar Ituño – gwiazda Domu z papieru zarażona koronawirusem

Itziar Ituño, Dom z papieru, 4. sezon Domu z papieru, Dom z papieru sezon 4, koronawirus, Itziar Ituño koronawirus, Tom Hanks, Kristofer Hivju, Idris Elba, aktorzy z koronawirusem

Kolejna gwiazda poinformowała na swoich mediach społecznościowych o zarażeniu koronawirusem. Itziar Ituño donosi o swoim stanie zdrowia i prosi o wszystkich o ostrożność.

Już na początku kwietnia na Netflixie pojawi się 4. sezon Domu z papieru, tymczasem jedna z gwiazd, Itziar Ituño, zaraziła się koronawirusem. Aktorka w serialu wciela się w Raquel Murillo. Na swoim Instagramie napisała, że wczoraj, 18 marca, otrzymała wyniku testu na obecność koronawirusa, które okazały się pozytywne. Wraz z informacją o swoim stanie zdrowia zaapelowała wszystkich fanów o ostrożność i pozostanie w domu, a także o to, by nie lekceważyli pandemii.

CZYTAJ TEŻ: Gal Gadot i inne gwiazdy śpiewają piosenkę Johna Lennona

Ituño opisała swoje objawy, które pojawiły się w piątek po południu – gorączka, suchy kaszel. Na szczęście w jej przypadku choroba ma łagodny przebieg, ale podkreśla, że nie zawsze tak jest, zwłaszcza w przypadku osób starszych lub osłabionych.

To już kolejna osoba ze świata filmów i seriali, która poinformowała publicznie o swoim zarażeniu koronawirusem. Pierwszym był Tom Hanks i jego żona, Rita Wilson, potem napisała o tym Olga Kurylenko, Idris Elba i Kristofer Hivju.

4. sezon Domu z papieru pojawi się na Netflixie 3 kwietnia.

Na początku czwartej części Domu z papieru króluje totalny chaos – Profesor żyje w przekonaniu o śmierci Lizbony, Rio i Tokio wysadzają w powietrze czołg wojskowy, a Nairobi toczy walkę o życie. Gang jest wystawiony na najtrudniejszą próbę, a pojawienie się wroga w jego szeregach narazi wszystkich na poważne niebezpieczeństwo.

CZYTAJ TEŻ: 1BR – zobacz zwiastun horroru, w którym koszmar miesza się z rzeczywistością

W serialu powrócą: Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corberó (Tokio), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Itziar Ituño (Lizbona), Miguel Herrán (Rio),  Esther Acebo (Sztokholm), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki), Luka Peros (Marsylia),  Hovik Keuchkerian (Bogota),  Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo), Juan Fernández (Pułkownik Prieto), Fernando Soto (Angel) i Mario de la Rosa (Suárez)

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News