Reklama
aplikuj.pl

Izolacjonizm i ksenofobia w Stellaris

stellaris

Nowy dodatek do Stellaris podejmie tematu pierwszego kontaktu. Co gdy spotkasz cywilizację spętaną kajdanami izolacji i ksenofobii?

Pakiet fabularny First Contact do Stellaris zapowiedziany

Rozległa galaktyka skrywa nie tylko mnóstwo cudów, ale także liczne imperia obcych cywilizacji, na które – czy tego chcesz, czy nie – z pewnością się natkniesz. Opowiedz o pierwszych spotkaniach imperium z przybyszami z kosmosu lub przyjmij rolę przybysza. Zdecydujesz się pozostać w cieniu, czy ujawnisz swoją obecność tym, którym złożysz wizytę?

Czytaj też: Zaniepokojeni gracze przepytali twórców Redfall o ważne kwestie

Pakiet fabularny First Contact Story Pack będzie dostępny od 14 marca w cenie 67.99 PLN.

Nowości w First Contact do Stellaris

Poznaj trzy nowe genezy: w Zerwanych kajdanach dołącz do grupy ocalałych z rozbitego statku przewożącego niewolników i zbuduj imperium z przedstawicielami najróżniejszych ras w galaktyce. Rozpocznij misję odnalezienia światów macierzystych, ukrywając się jednocześnie przed badawczym wzrokiem byłych ciemiężycieli.

Odbierz należne długi w genezie Zemsta. Twoja cywilizacja pochodzi od cywilizacji, która nie wynalazła jeszcze podróży nadświetlnych, lecz została zaatakowana – bez sukcesu – przez kosmicznego łupieżcę. Mając dostęp do zaawansowanych technologii agresora, możesz w pełnej gotowości wkroczyć na galaktyczną scenę i eksplorować tajemnice kosmosu.

Czytaj też: Mighty Doom to słodka, mobilna gra o brutalnej marce

W genezie Strach przed ciemnością wśród Twojej populacji zapanował izolacjonizm i ksenofobia, odkąd jedna z planet układu słonecznego padła ofiarą pewnego „incydentu”. Zignorujesz ich obawy i wybierzesz się w kosmiczną podróż, nawiązując po drodze nowe „przyjaźnie”? A może złagodzisz izolacjonistyczne zapędy i uczynisz cywilizację jeszcze potężniejszą?

Podczas kosmicznej wyprawy odkryjesz inne cywilizacje, które nie wynalazły jeszcze podróży z prędkością nadświetlną i znajdują się na różnych etapach rozwoju. Jakie opowieści będą o Tobie snuć, gdy staną się częścią galaktycznej społeczności? Twoja cywilizacja będzie im znana jako bezwzgledni najeźdźcy, łagodni pasterze czy wszechmocne bóstwa? Objawisz im swoją obecność? A może postanowisz pozostać w ukryciu?