WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Jak zmieniło się Lego Star Wars?

Jak zmieniło się Lego Star Wars? Czy zestawy są podobne do tych, które mają już kilka lat?

Klocki Lego towarzyszą nam już od wielu lat. Również od dłuższego czasu możemy cieszyć się oficjalnymi zestawami opartymi o daną markę. Harry Potter, Gwiezdne Wojny, a od niedawna Minecraft czy Overwatch.

Czytaj też: Amy Hennig uważa, że branża gier może jeszcze dotrzeć do nowych klientów, dzięki bardziej przystępnym grom

Seria Lego Star Wars jest jedną z najstarszych i pozwala zobaczyć jak zmienił się design poszczególnych zestawów. Twórcy z Lego tworzą teraz znacznie bardziej szczegółowe modele, które składają się z większej liczby elementów. Jeśli wydaje Wam się, że zmieniły się tylko twarze figurek to jesteście w dużym błędzie. Zobaczcie jak wyglądał pewien zestaw kiedyś, a jak prezentuje się teraz.

Mam wrażenie, że powyższy zestaw byłby możliwy do złożenia przez wiele osób bez instrukcji. Konstrukcja, która kiedyś mogła zachwycać, dziś jest po prostu brzydka. Brak tu szczegółów. Nowa wersja tego zestawu to już zupełnie inna „szkoła” budowania.

Lego tworzy nowe zestawy z okazji 20 lat marki Lego Star Wars. Możliwe, że to tylko początek większej akcji duńskiej firmy. Mówi się, że podobno powstaje kolejna odsłona gier wideo. Lego Star Wars 3 zdaje się być niemalże pewne.

Czytaj też: Rabbit Thief na Steam to kolejny kontrowersyjny tytuł po Rape Day

Źródło: kotaku.com