WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Jared Leto na zdjęciu zza kulis Morbiusa

Jared Leto wciela się w tytułową rolę w filmie Morbius od Sony. Mimo pracy aktorskiej  jest jednocześnie wokalistą zespołu 30 Second to Mars. Choć prace na planie trwają w najlepsze, to aktor znalazł chwilę na świętowane.

Czytaj też: David Harbour opowiada o Stanger Things 3 i swoim angażu do filmu Black Widow

Leto zrobił sobie przerwę między zdjęciami by świętować rocznicę This Is War, najlepiej sprzedającego się albumy 30 Second to Mars. Z tej okazji udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie z kolorowym tortem. Aktor jest na nim bez koszulki, a przy jego ustach widać sztuczną krew. Wygląda na to, że tak właśnie będzie prezentował się Morbius i trzeba przyznać, że chyba zgarnie on tytuł najseksowniejszego wampira.

Prócz bycia aktorem, Jared Leto od przeszło dwudziestu lat jest również wokalistą założonego wspólnie z bratem zespołu 30 Second to Mars. Grupa chce upamiętnić rocznicę wydania This Is War nie tylko tortem. We wrześniu organicują weekendowy mini-festiwal w Santa Monica Mountains w Kalifornii.

Jeśli chodzi o film Morbius, to główne zdjęcia mają zakończyć się pod koniec maja. Możemy więc liczyć, że wkrótce dostaniemy więcej zdjęć, a może i jakiś teaser. Przypomnijmy, że film opowie historię Michaela Morbiusa, genialnego biochemika, który chcąc wyleczyć rzadką chorobę krwi staje się wampirycznym antybohaterem. Morbius w reżyserii Daniela Espinosy wejdzie na ekrany kin 31 lipca 2020 roku. Oprócz Jareda Leto w obsadzie znaleźli się także: Matt Smith, Adrja Arjona i Jared Harris. Za scenariusz odpowiada Burk Sharpless i Matt Sazam.

Czytaj też: Idris Elba nie zagra Deadshota w The Suicide Squad

Źródło: cbr.com