WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Znamy datę premiery filmu Morbius

Po sukcesie Venoma, Sony na poważnie wzięło się za tworzenie filmów ze SpiderVerse. Choć Venom 2 również powstanie, studio stawia też na nowe komiksowe postacie. Jedną z nich jest Morbius. Film wkrótce rozpocznie zdjęcia, ale do tej pory nie wiedzieliśmy, kiedy zadebiutuje w kinach. W końcu znamy date premiery filmu Morbius.

Dopiero otrzymaliśmy informację, że do obsady Morbiusa dołączył Matt Smith, a już Sony oficjalnie ogłasza datę premiery filmu. Morbius zadebiutuje 31 lipca 2020 roku. Studio liczy na to, że powtórzy on sukces Venoma, który w boxoffice zarobił 855 milionów dolarów. Dzięki temu zasłużył sobie na kontynuację.

Morbius będzie miał jednak konkurencje w postaci beztytułowego filmu od DC zaplanowanego na 24 lipca 2020 roku. Czy produkcja z konkurencyjnego studia będzie mogła Morbiusowi zaszkodzić? Trudno powiedzieć. Jesteśmy na razie na tak wczesnym etapie, że bardzo niewiele można o Morbiusie powiedzieć.

Przypomnijmy, że fabuła filmu Morbius ma opowiadać o biologu który stał się żyjącym wampirem po tym, jak próbował wyleczyć nieznaną chorobę krwi. Jednak Morbius stara się radzić z nienasyconym głodem krwi.

Morbius

W tytułowej roli zobaczymy Jareda Leto. Premiera filmu Morbius odbędzie się 31 lipca przyszłego roku.

Czytaj też: Daredevil i Kingpin w kolejnym sezonie Punishera?

Źródło: cbr.com