WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Jeszcze bardziej fantastyczny Wiedźmin 3, dzięki prostej modyfikacji

Kolejne znalezisko na NexusMods z myślą o grze Wiedźmin 3 skupia się na niczym innym, jak grafice i choć nie zabiera się za podmiany tekstur, to bierze na cel równie ważny aspekt – postprocessing. 

Czytaj też: CD Projekt Red udostępnił tekstury i modele twórcom moda do Skyrima

Za Black Unicorn Reshade odpowiada niejaki DeadlyPenguin, który zmodyfikował Wiedźmina 3 pod swoje wymogi i finalnie zdecydował, że odwalił kawał tak dobrej roboty, że musi podzielić się nią z innymi. Wrzucił więc go na wspomniany serwis z nadzieją na to, że przyda się innym graczom i wygląda na to, że dopiął swego, bo pobrało go 263 z nich.

Celem DeadlyPenguin’a było przerobienie wyglądy Wiedźmina 3 w taki sposób, aby zrobić z niego jeszcze bardziej „fantastyczne” dzieło. Mowa jednak o jej klimacie, a nie jakości – ta jest przecież oczywista. Jednak szczerze? Osobiście nie kupuje tej wizji i choć niektóre zrzuty ekranu wyglądają zachęcająco, to niektóre z nich sprawiają, że zastanawiam się nad sensem takich zmian. Może jednak modyfikacja trafi w Wasze gusta? Jeśli tak, to pamiętajcie, że pobierzecie ją w zupełności za darmo na NexusMods.

Czytaj też: Twórca modyfikacji do Wiedźmina 3 zasilił szeregi CD Projekt Red

Źródło: NexusMods, Wccftech