Reklama
aplikuj.pl

Jeszcze jeden nowy Xbox? Phil Spencer się prawdopodobnie wygadał

xbox one, microsoft promocje, xbox series s

Xbox Series X może nie być jedyną konsolą Microsoftu. Nowy wywiad wskazuje na więcej urządzeń.

Co aktualnie wiemy o nowej generacji konsol od Microsoftu? Xbox idzie w moc i zaoferuje nam Xbox Series X, a do tego w przyszłości pojawi się xCloud umożliwiający rozgrywkę w chmurze.

Jednak, gdy udamy się do starych wypowiedzi Phila Spencera to odkryjemy, że już wtedy na zmianę wspominał on o kilku urządzeniach z rodziny Xbox. Przecież nie raz spekulowaliśmy przy przeciekach hardware’u o Xbox Series S, który miałby być słabszy od PlayStation 5, ale za to bardziej przystępny cenowo.

Czytaj też: Nowy Silent Hill będzie szalenie popularny

Temat jednak ucichł ponownie. Do czasu. Okazuje się bowiem, że w najnowszym wywiadzie Phila Spencera na temat usługi Xbox All Access (niedostępny w Polsce program ratalny na Xboxa, w którym otrzymujemy konsolę i dwa lata Ultimate Game Pass oraz możliwość wymiany konsoli na nową generację) wypowiedział on pewne, interesujące słowa.

Spencer twierdzi bowiem, że Microsoft tym razem pójdzie na całość z Xbox All Access, „przy starcie nowych konsol”. Zamiast użyć tutaj słowa „console”, pada „consoles”, czyli mówimy o liczbie mnogiej. Teraz pojawia się pytanie, które będzie nurtować fanów zielonej konsoli – przejęzyczenie czy Phil nie zdążył ugryźć się w język?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News