John Wick w Fortnite to spore zaskoczenie. Mnie jednak interesowało, co Epic zrobi ze swoją jawną kopią postaci?

Podczas gry Apex Legends jest spokojnie rozwijane tak, aby pracownicy nie musieli crunchować, Epic Games pędzi z kolejnymi aktualizacjami do swojej gry. Fortnite nie zmienił tempa rozwoju mimo tego, że część informacji o przemęczonych pracownikach dotarła do prasy. Jaki jest tego efekt? Gracze odwrócili się od producenta Fortnite’a? A gdzie tam – dla klientów liczy się to, co otrzymują, a nie to, jak dana rzecz powstaje.

Czytaj też: Premiera Final Fantasy VII Remake oraz Avengers dopiero 2021 roku

Pojawia się coraz więcej narzekań na rozwój Apexa oraz pochwał dla Fortnite’a. Bo w grze Epic Games, która ma niskie PEGI, pojawił się bohater filmów dla trochę bardziej dojrzałych graczy. I nie ma co ukrywać, na pewno przyciąga on ludzi do gry.

Wysoki Stół wystawił nowe zlecenie, a waszym zadaniem jest zgarnąć nagrodę. Utrzymujcie się przy życiu i zbierajcie złote żetony za likwidacje innych łowców. Wygrywa ten, kto pierwszy wypełni rozkaz, ale uważaj, bo im lepiej wam idzie, tym wyższa nagroda za was.

Za ukończenie wyzwania w okresowym trybie Nagroda za Wicka można zgarnąć darmowe nagrody. Plecak Złoty Żeton, lotnię Jeden Strzał, malowanie Boogeyman i dodatkowe punkty doświadczenia. W sklepie gry czeka za to zestaw Johna Wicka, w którym znajdziecie strój John Wick i kilof Zwykły Młot.

Osobiście ciekawiła mnie jedna sprawa. Z tej współpracy jestem jeszcze bardziej zaskoczony, ponieważ w jednym z pierwszych sezonów gry do zdobycia był właśnie skin, który przebierał nas za bohatera wyglądającego niemalże jak John Wick. Wydawać by się mogło, że za taką kopię nigdy nie uda się doprowadzić do takiej współpracy, jakiej dzisiaj jesteśmy świadkiem. A jednak. Stary skin pojawia się nawet w zwiastunie dodatku z Johnem.

Czytaj też: Data premiery The Last of Us Part II tuż za rogiem – twórcy kończą prace

Źródło: epicgames.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej