Reklama
aplikuj.pl

Już niedługo ruszają Wirtualne Targi Książki Empiku

Lektury w Empik Premium za darmo

W dniach 20-26 maja odbędą się pierwsze Wirtualne Targi Książki Empiku. Co ciekawego firma przygotowała nam na to wydarzenie?

Podczas niego będzie można spotkać mnóstwo znanych autorów. Mowa tutaj o pisarzach takich jak: Marta Dymek, Adam Wajrak, Beata Pawlikowska, Katarzyna Bonda, Janusz L. Wiśniewski, Alek Rogoziński, Paulina Młynarska, Manuela Gretkowska, Janina Bąk, Magdalena Witkiewicz, Marek Krajewski, Nela Mała Reporterka, Andrew Sean Greer, Brandon Mull, Dmitry Glukhovsk, Andre Aciman i Regina Brett.

Czytaj też: Anthem 2.0 to pieśń przyszłości. Ale teraz będzie to ładna pieśń

Będzie można nawet zdobyć ich autografy, co jest świetnym prezentem od Empiku dla fanów. Także przy wirtualnych stoiskach będą specjalne okazje oraz rabaty sięgające nawet 65%.

wydarzenie Wirtualne Targi Książki Empiku, plan Wirtualne Targi Książki Empiku

Michał Tomaniak, dyrektor działu Książka w Empiku, mówi:

Książka wciąż rośnie w siłę, co bardzo nas cieszy. W ciągu minionych 12 miesięcy klienci księgarni Empik, Livro, Mole Mole oraz sieci sklepów Papiernik by Empik kupili aż 23,8 mln egzemplarzy książek! Podczas kwarantanny zanotowaliśmy też dziesięciokrotny wzrost zainteresowania e-bookami i pięciokrotny audiobookami. Widzimy więc, że czytelnicy coraz chętniej sięgają również po tę formę konsumpcji literatury. Ten rok jest szczególnie wymagający dla rynku wydawniczego, ponieważ z uwagi na zagrożenie epidemiczne odwołane zostały najważniejsze wydarzenia książkowe, w tym targi. Maj od lat jest miesiącem premier, dlatego jako największy sprzedawca książek online w Polsce postanowiliśmy skorzystać z możliwości, jakie daje nam internet, aby w bezpiecznej formule zapewnić tysiącom czytelników kontakt z ich ulubionymi autorami. Staraliśmy się, by jak najlepiej zaadaptować tradycyjne targi książki do wirtualnej formuły, nie rezygnując z żadnej z właściwych dla nich atrakcji – nawet możliwości zdobycia książek z autografem.

Podczas wydarzenie odbędzie się też premiera książki „Jadłonomia po polsku” autorstwa Marty Dymek. Jeśli jesteście zainteresowani wydarzeniem to warto zapoznać się z planem pod tym linkiem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News