Reklama
aplikuj.pl

Oto wnętrze Audi Q4 E-Tron. Testowe egzemplarze wyszpiegowane

Audi Q4 E-Tron, kabina Audi Q4 E-Tron, wnętrze Q4 E-Tron,

Chociaż Q4 E-Tron i E-Tron Sportback będą dzielić platformę z innymi samochodami elektrycznymi Grupy VW, takimi jak ID.4, to Audi zadba o to, aby między nimi znalazło się możliwie najwięcej różnic. Teraz zdjęcia wnętrza pokazały nam, jak firma zapewni swoim EV nieco wyższy poziom luksusu.

Wnętrze Audi Q4 E-Tron

Dziś mamy tak naprawdę pierwszą okazję (via Motor1), żeby rzucić okiem na wnętrze Audi Q4 E-Tron oraz E-Tron Sportback. To wydaje się mniej futurystyczne od drogi, jaką obrał Volkswagen, ale w rzeczywistości trudno dokładnie ocenić finalny charakter kabiny tych modeli, jako że zakrywa ją nadal aż za dużo materiału.

Czytaj też: Zwiastun RS E-Tron GT pokazuje elektrycznego sedana Audi
Czytaj też: Audi ujawnia prototyp dla elektrycznego sedana E-Tron GT
Czytaj też: Obejrzyjcie jak Nurburgring zalicza Audi RS6 Avant 2020

W Q4 E-Tron ekran informacyjno-rozrywkowy znajduje się na desce rozdzielczej, a nie na niej, a pod nim znajduje się dźwignia zmiany biegów, przycisk startu i elektroniczny hamulec „ręczny”. Trudno obecnie dostrzec fizyczne elementy sterujące klimatyzacją, czy radiem, a przynajmniej trudno je nam wykryć.

Specyfika układu napędowego tych elektrycznych Audi pozostaje tajemnicą. Wiemy tylko, że koncepcja obejmowała konfigurację z dwoma silnikami o mocy 305 koni mechanicznych i oferowała 450 kilometrów na jednym ładowaniu.

Czytaj teżCzy doczekamy się premiery Audi RS Q5?
Czytaj też: Sedan Audi RS3 wyszpiegowany na Nurburgring
Czytaj też: Dwie nowe hybrydy Audi, czyli premiera Q8 TFSI E Quattro

Audi nie wskazało, kiedy odbędzie się premiera Q4 E-Tron i Q4 E-Tron Sportback, ale ta jeszcze w tym roku nie jest nieprawdopodobna. Finalnie oczekuje się, że oba modele trafią do sprzedaży w przyszłym roku.