Reklama
aplikuj.pl

Dwudrzwiowy kabriolet z Modelu S Tesli

kabriolet z Modelu S Tesli, kabriolet Model S

Obecnie Tesla nie ma w ofercie żadnego samochodu, który pozwoliłby poczuć wiatr we włosach, dlatego ktoś wziął sprawy w swoje ręce. Oto dwudrzwiowy kabriolet z Modelu S Tesli.

Kabriolet z Modelu S Tesli

Jeśli rzucicie okiem na zdjęcia, to od razu zobaczycie, że kabriolet z Modelu S Tesli nie jest jakimś tam prymitywnym projektem, w którym ktoś po prostu pozbawił samochód dachu. W rzeczywistości to cacko powstało za sprawą luksusowego włoskiego domu projektowego ARES, które postarało się, żeby wyglądało niesamowicie.

Czytaj też: Oto nowy czujnik do samochodów Tesli
Czytaj też: Rewolucyjne podwozie Modelu Y Tesli już w produkcji
Czytaj też: Spójrzcie na Model Y Tesli na felgach Vossen

Oczywiście firma dostała zlecenie na tego typu projekt, do którego podeszła profesjonalnie, dbając o zmiany nadwozia, podwozia, jak również kwestię aerodynamiki oraz kabiny samochodu. Zrobienie kabrioletu ze zwyczajnego samochodu nie sprowadza się bowiem tylko do pozbawienia go dachu.

Czytaj też: Rzućcie okiem na rewolucyjne strukturalne baterie Tesli
Czytaj też: Oficjalne porównanie Modeli Tesli pomoże Wam w wyborze
Czytaj też: Elon Musk patrzy w przyszłość i chce jeszcze więcej gier w Tesli

Jak czytamy:

Aby przeprowadzić konwersję, inżynierowie odcięli dach i usunęli tylne drzwi oraz słupki B, aby wmontować nowe, dłuższe przednie drzwi. Centro Stile zaprojektowało nową tylną klapę, która zapewnia miejsce na zintegrowanie dachu po złożeniu.

W ARES nasza filozofia współtworzenia pozwala klientom pracować ramię w ramię z naszymi projektantami i inżynierami w celu stworzenia własnego pojazdu na zamówienie, co jest usługą unikalną dla ARES.