Reklama
aplikuj.pl

Kapitan Ameryka i Czarna Pantera podczas wojny? Ta gra może być hitem

kapitan ameryka

Pojawiły się przecieki informacji dotyczące nowej gry na podstawie licencji Marvela. Możliwe, że wkrótce będziemy mogli zagrać jako Kapitan Ameryka i Czarna Pantera w niezwykle ciekawym settingu!

Kapitan Ameryka i Czarna Pantera w nowej grze?

Jeszcze dziś wieczorem możemy otrzymać małą zajawkę nowej gry z uniwersum Marvela. Informacje o tytule wyciekają jednak przed oficjalną zapowiedzią i trzeba przyznać, że jest na co czekać! Gracze na Reddicie już teraz są zachwyceni pomysłem twórców i jeśli tylko deweloperzy dowiozą – dolary będą lały się na ich konto bez przerwy!

Czytaj też: Aktualizacja Ghostwire Tokyo z AMD FSR 2.0 i to chyba nie koniec

O czym ma być zatem nowa gra Marvela? Zacznijmy od tego – kto ją tworzy? Za produkcję ma być odpowiedzialne Skydance New Media, czyli studio prowadzone przez Amy Hennig, która współtworzyła markę Uncharted czy Legacy of Kain. W przyszłości prace scenarzystki zobaczymy też w Forspoken. Amerykanka nie miała jednak szczęścia do marki Star Wars, ponieważ gra, nad którą pracowała została anulowana.

Skydance New Media zawarło jednak kilka umów na produkcję gier i scenarzystka znów może rozwinąć skrzydła. Jak się dowiadujemy z przecieków – jej najnowsze dzieło to gra na licencji Marvela. W tytule tym mamy wcielić się w Kapitana Amerykę i Czarną Panterę, a bohaterowie będą walczyć z Hydrą podczas drugiej wojny światowej. Już sama ta informacja rozbudza wyobraźnię!

Kapitan Ameryka i… co dalej?

Wszystko na temat produkcji powinno się jeszcze dzisiaj wyjaśnić, ale warto zwrócić uwagę jeszcze na jedną rzecz – w skład grupy Skydance wchodzi jeszcze inne studio – Skydance Interactive. Deweloperzy z tamtej ekipy tworzą świetne tytuły na VR pod marką The Walking Dead. Jakie z tego możemy wyciągnąć wnioski? Skydance raczej dowozi porządne produkcje, a do tego pozostaje cień szansy na to, że nowa gra być może również doczeka się portu na VR lub po prostu otrzymamy inną grę Marvela na headsety wirtualnej rzeczywistości. Ludzi do tego mają bardzo dobrych!

Czytaj też: REDmod oficjalnie dostępny! Cyberpunk 2077 będzie żył wiecznie

Co ciekawe, wspomniany anulowany projekt Star Wars, przy którym pracowała Amy Hennig, może powrócić. Skydance New Media ma bowiem jeszcze jedną umowę na grę wideo. Tym razem jest to tytuł pod marką Star Wars i jedyne co o nim wiemy, że będzie to gra fabularna dla pojedynczego gracza.