WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Karnet sezonowy w Modern Warfare niczym w Fortnite

Karnet sezonowy w Modern Warfare będzie podstawią „ekonomi” nowego Call of Duty. W jaki sposób twórcy chcą zarabiać na swojej grze po premierze?

Autorzy Call of Duty Modern Warfare poinformowali graczy, w jaki sposób będziemy zdobywać nowe przedmioty w grze. Najważniejsza rzecz? Koniec z lootboksami, które uniemożliwiały zobaczenie, co na nas czeka w środku i miały znamiona hazardu. Do tego – wszystkie mapy będą darmowe!

Jak zatem będziemy odblokowywali nowe bronie? Gracze Rocket League czy Fortnite znają ten system doskonale. W grze pojawi się darmowy i płatny karnet sezonowy. Każdy z nich zaoferuje inne przedmioty, które trafią do naszego ekwipunku, gdy tylko osiągniemy odpowiedni poziom w grze. Każdy z potencjalnych przedmiotów będzie nam znany, więc gdy ostatnią rzeczą będzie nieinteresujący nas karabin – nie musimy szybko nabijać leveli w obawie przed straceniem potencjalnie ładnej broni.

W grze znajdzie się bezpłatny karnet oferujący zapewne tylko kilkanaście przedmiotów oraz płatny – umożliwiający zdobycie pozostałych kilkudziesięciu. Karnety nie pojawią się jednak na premierę gry. Gracze najpierw odblokują sobie kilka rzeczy w klasyczny sposób, a dopiero później przystąpią do zabawy z karnetami.

ŹRÓDŁO: Kotaku