WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Test KFA2 GeForce RTX 2070 SUPER Work The Frames

KFA2 GeForce RTX 2070 SUPER Work The Frames to grafika wyjątkowa pod jednym względem – wyglądem. Ale czy idzie to razem w parze z wydajnością?

KFA2 GeForce RTX 2070 SUPER Work The Frames już na pierwszy rzut oka nie jest zwykłą grafiką. Wyróżnia ją wszechobecne podświetlenie – czy to z boku, na wentylatorach czy na backplate. Dzięki temu karta wygląda fantastycznie. Oczywiście każdą częścią można osobno sterować i dopasować do własnych wymagań. Myślę, że wygląd karty bardzo dobrze pokazuje film promocyjny od KFA2.

Grafika ma też całkiem spore wymiary – 328 mm x 150 mm x 63 mm. Sprawia to, że trzeba uważać na obudowę – nie w każdej się ona zmieści. KFA2 GeForce RTX 2070 SUPER Work The Frames oferuje trzy wyjścia DisplayPort 1.4 i jedno HDMI 2.0b. Są one standardowe, choć mogło by się pojawić jeszcze złącze USB-C.

Za chłodzenie odpowiadają trzy 90 mm wentylatory. Oferują one tryb półpasywny, więc w spoczynku karta będzie niesłyszalna. Grafikę należy podłączyć do jednego złącza 6 pin i jednego 8 pin. Jakość wykonania całości jest znakomita – widać, że jest to konstrukcja raczej z górnej półki.

Karta oferuje 1-Click OC. Po zainstalowaniu oprogramowania Xtreme Tuner Plus jednym kliknięciem możecie ją podkręcić do 1830 MHz. Wartość OC może nie powala, ale warto z tego skorzystać, jeśli samemu nie chcecie podkręcać grafiki.

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa
Pokaż cały spis treści
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa