KFA2 to kolejny producent debiutujący na łamach WhatNext. Jako pierwszą grafikę otrzymaliśmy model KFA2 GeForce RTX 2070 SUPER EX Gamer Black. Czy jest on warty polecenia?

Przeciętny wygląd, ale i solidne wykonanie

Karta zapakowana została w zielony karton. Jest na nim pełno informacji o karcie, czyli w zasadzie nic nowego. KFA2 GeForce RTX 2070 SUPER EX Gamer Black ma wymiary 305 mm x 143 mm x 51 mm. Zajmuje ona 2,5 slota PCI.

Grafika wygląda przeciętnie. Z boku znajduje się podświetlany napis „What’s Your Game?”. To między innymi on wygląda słabo. Nie wiem skąd KFA2 wzięło na niego pomysł, ale samo logo firmy zazwyczaj prezentuje się lepiej. Karta poza tym jest cała czarna i ma backplate. Na nim jest ostrzeżenie o cieple co ponownie słabo wygląda – konkurencja tego nie ma i jakoś nikt nie zgłaszał z tego powodu problemów.

Grafika zasilana jest z dwóch złączy: 8 pin i 6 pin. Ma ona złącze SLI oraz następujące wyjścia obrazu: 3x DisplayPort 1.4 i jedno HDMI 2.0b. Brakuje mi złącza USB-C, ale wielu producentów go ciągle nie oferuje. Jakość wykonania jest całkiem niezła – nie mam większych uwag.

Warto też zwrócić uwagę na 1-Click OC. Po zainstalowaniu oprogramowania można jednym przyciskiem podkręcić KFA2 GeForce RTX 2070 SUPER EX Gamer Black. OC wynosi jednak zaledwie 15 MHz więc nie liczcie na zbyt duży zysk.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!