Reklama
aplikuj.pl

Nadchodzi klasyczny smartwatch Samsunga Galaxy Watch4 Classic

klasyczny smartwatch Samsunga, Galaxy Watch4 Classic, Watch4 Classic, Samsung Galaxy Watch4 Classic, specyfikacja Galaxy Watch4 Classic, wygląd Galaxy Watch4 Classic, rendery Galaxy Watch4 Classic

Wedle plotek nadchodząca wielkimi krokami seria smartwatchy Galaxy Watch4 doczeka się wariantu Classic. Brzmi to ciekawie, bo wielu szuka smartwatcha zaklętego w klasyczną obudowę. Jeśli się do nich zaliczacie, to poniżej dowiecie się, czy na klasyczny smartwatch Samsunga warto w ogóle czekać.

Klasyczny smartwatch Samsunga. Oto Galaxy Watch4 Classic

Zbliżająca się ku premierze rodzina Galaxy Watch4 właśnie powiększyła się o nowego członka – Galaxy Watch4 Classic. Oprócz niego do serii ma należeć podstawowy Watch4 oraz Watch4 Active, ale my dziś skupimy się tylko na tym klasycznym, którego rendery właśnie zostały ujawnione. Spójrzcie więc poniżej jak prezentuje się Galaxy Watch4 w białej, szarej oraz czarnej wersji.

Czytaj też: YouTube na Androida pozwoli udostępniać poszczególne rozdziały filmów

Smartwatch otrzymał obracany pierścień i dwa przyciski umieszczone po prawej stronie. Podobnie jak inni członkowie serii Galaxy Watch4, model Classic zaoferuje interfejs One UI Watch Samsunga, którego podstawą jest nowa wersja systemu Wear OS Google. Ponadto smartwatch będzie dostępny w trzech rozmiarach – 42 mm, 44 mm i 46 mm, a w zestawie otrzymamy paski o szerokości 20 mm w rozmiarze S/M i M/L.

Czytaj też: Parrot ANAFI Ai, to dron o nieograniczonym zasięgu dzięki 4G

Oprócz tego wiemy o obecności szkła Gorilla Glass DX lub DX+ oraz dwóch planowanych wersjach z kopertami wykonanymi albo ze stali nierdzewnej, albo aluminium. Galaxy Watch4 Classic pochwali się jeszcze wodoszczelnością do 5ATM oraz certyfikatem MIL-STD-810G. Za ciekawostkę można uznać, że na tych renderach, smartwatch wskazuje dzień „28”, a to może wskazywać nam oficjalny dzień prezentacji serii Galaxy Watch4 w lipcu/sierpniu.