WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, które przegapiliście – powraca

Powraca produkcja, która umknęła graczom. Czy tym razem uda się jej zdobyć serca graczy?

Kingdoms of Amalur: Reckoning to tytuł z przedziwną historią. Produkcja bowiem zadebiutowała w 2012 roku na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3 i otrzymała bardzo dobre oceny. Tytuł był po prostu porządnym RPG, który warto było zagrać.

Gra otrzymała nawet dwa rozszerzenia, ale sprzedaż nie powalała. Gracze jakoś po prostu nie rzucili się na tę produkcję. Ci co w nią grali zapewniali, że to świetny tytuł, ale gra jakoś wpadała zawsze na listy „do kupienia kiedyś tam”. W międzyczasie okazało się, że autorzy gry nie do końca byli szczerzy ze swoimi finansami, a ich długi urosły do… 150 milionów dolarów.

Czytaj też: Unreal Engine 5 musiał został ulepszony, gdy Epic poznał szczegóły PS5

Deweloper stał się bankrutem a marka została w rękach Electronic Arts. THQ Nordic, które przyjęło dwa lata temu taktykę „kupić każdą markę grową jaka jest na sprzedaż!” zdobyło prawa do tytułu i dało nadzieję na powrót gry. No i okazuje się, że nowa wersja produkcji nadciąga!

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning zostało odnalezione w sklepie Microsoft Store. Tytuł na pewno zmierza zatem na Xbox One, ale raczej nie wydaje się, aby PC czy PlayStation 4 miało nie uzyskać również tej produkcji. Są też pierwsze zrzuty ekranu!

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News