Reklama
aplikuj.pl

YouTube na Androida pozwoli udostępniać poszczególne rozdziały filmów

reklamy YouTube, blokada konta YouTube, regulamin YouTube

Dzielenie się materiałami z YouTube na Androida stanie się jeszcze łatwiejsze. Będziemy mogli bezpośrednio udostępniać komuś poszczególne rozdziały filmów.

YouTube na Androida zyska możliwość bezpośredniego udostępniania rozdziałów wideo

Nie brzmi to jak specjalna nowość, prawda? Cóż, dla osób, które na co dzień korzystają tylko z YouTube na komputerze z pewnością nie. Przeglądarkowa wersja serwisu pozwala od dawna wysyłać linki odsyłające do konkretnych fragmentów filmu, jednak do tej pory nie można było zrobić tego w aplikacji na smartfonie. Teraz, o ile twórca dodał w swoim filmie rozdziały, będzie można udostępnić komuś bezpośrednio jeden z nich.

Czytaj też: By odblokować konto w Orange na kartę nie musisz go doładowywać

Nowość zauważył serwis Android Police, zaś na poniższych zrzutach ekranu wykonanych przez serwis 9TO5Google możecie zobaczyć jak wygląda to w aplikacji.

Czytaj też: Czym będą grupy rodzinne na Allegro?

Jeśli filmik zawiera rozdziały, to zostaną one wyświetlone na pasku odtwarzania. Dotknięcie takiej sygnatury spowoduje rozwinięcie listy rozdziałów, na które podzielono film. Stąd już prosta droga do udostępnienia przy pomocy dedykowanego przycisku. Funkcja pojawiła się już u niektórych osób posiadających YouTube na Androida w wersji 16.20.35 i nowszych. Prawdopodobnie więc jej wdrażanie stoi po stronie serwera, więc musimy po prostu zaczekać na swoją kolej.