Każda gra na Google Stadia może teraz liczyć na zainteresowanie. Nie znamy zbyt wielu produkcji, które będą dostępne w streamingu, ale przecieki zdradzają kolejne tytuły.

Google Stadia może odnieść mały sukces. Jeśli Google uda się przekonać część graczy do tego, że wygodniej będzie im się grało przez streaming i utrzyma swoją społeczność przez całą nadchodzącą generację, to pod jej koniec może być niekwestionowanym liderem chmury.

Czytaj też: Stadia Connect – cena, premiera, ogłoszenia gier

Aby jednak usługa była kusząca dla graczy, to musi mieć sporą bazę gier. Wiemy już, że Ubisoft ma zamiar wspierać Stadię i najnowsze gry firmy trafią również do streamingu. Przecieki mówią, że Ghost Recon Breakpoint powinien być już dostępny bez problemów dzięki streamingowi. To jednak nie koniec informacji o grach na Stadię.

Okazuje się, że kilku informatorów zajmujących się różnymi dziedzinami branży growej potwierdziło, że produkcja Bungie – Destiny 2 również trafi na Google Stadia. Gra ma już powstawać w nowej wersji. Ciekawe, czy doczekalibyśmy się takiego ruchu ze strony Bungie, gdyby nie zerwano umowy z Activision.

Co ciekawe, Destiny 2 ma zaoferować cross-save. Trafi on również do wersji gry w chmurze. Na czym to polega? Aktualnie chcąc np. przenieść grę z konsoli na PC – nie mamy takiej opcji. Całą rozgrywkę trzeba zacząć od początku. Teraz jednak ma to się zmienić i bez problemu nasza postać trafi na inną platformę. Co z PlayStation? Nie wiadomo.

Czytaj też: Wyciek Watch Dogs Legion – Londyn po Brexicie, gra jako każdy NPC

Źródło: kotaku.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej