WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kolejna gra na Google Stadia to Destiny 2!

Każda gra na Google Stadia może teraz liczyć na zainteresowanie. Nie znamy zbyt wielu produkcji, które będą dostępne w streamingu, ale przecieki zdradzają kolejne tytuły.

Google Stadia może odnieść mały sukces. Jeśli Google uda się przekonać część graczy do tego, że wygodniej będzie im się grało przez streaming i utrzyma swoją społeczność przez całą nadchodzącą generację, to pod jej koniec może być niekwestionowanym liderem chmury.

Czytaj też: Stadia Connect – cena, premiera, ogłoszenia gier

Aby jednak usługa była kusząca dla graczy, to musi mieć sporą bazę gier. Wiemy już, że Ubisoft ma zamiar wspierać Stadię i najnowsze gry firmy trafią również do streamingu. Przecieki mówią, że Ghost Recon Breakpoint powinien być już dostępny bez problemów dzięki streamingowi. To jednak nie koniec informacji o grach na Stadię.

Okazuje się, że kilku informatorów zajmujących się różnymi dziedzinami branży growej potwierdziło, że produkcja Bungie – Destiny 2 również trafi na Google Stadia. Gra ma już powstawać w nowej wersji. Ciekawe, czy doczekalibyśmy się takiego ruchu ze strony Bungie, gdyby nie zerwano umowy z Activision.

Co ciekawe, Destiny 2 ma zaoferować cross-save. Trafi on również do wersji gry w chmurze. Na czym to polega? Aktualnie chcąc np. przenieść grę z konsoli na PC – nie mamy takiej opcji. Całą rozgrywkę trzeba zacząć od początku. Teraz jednak ma to się zmienić i bez problemu nasza postać trafi na inną platformę. Co z PlayStation? Nie wiadomo.

Czytaj też: Wyciek Watch Dogs Legion – Londyn po Brexicie, gra jako każdy NPC

Źródło: kotaku.com