Reklama
aplikuj.pl

Kolejny Axon ZTE sugeruje, że aparaty pod ekranami są przyszłością

kolejny Axon ZTE, Axon ZTE, Axon ZTE 30, ukryty aparat Axon ZTE

Chociaż ukryte pod ekranami aparaty są dosyć nową technologią na rynku i dręczy je jeszcze sporo problemów, to są na tyle obiecujące, że trudno przejść obok nich obojętnie. Widać to po działalności firmy ZTE, jako że nowy przeciek sugeruje, że kolejny Axon firmy w ramach rodziny „trzydziestek” sięgnie właśnie po CUD (Camera Under the Display).

Nadchodzi kolejny Axon ZTE z ukrytym pod wyświetlaczem aparatem

Pierwszym smartfonem z ukrytym pod wyświetlaczem aparatem był smartfon ZTE Axon 20 5G, który został zaprezentowany w ubiegłym roku. Tegoroczne modele ZTE, czyli Axon 30 Pro i Axon 30 Ultra otrzymały jednak już zwyczajny aparat umieszczony w formie „dziurki”, ale firma najwidoczniej do tej rodziny „trzydziestek” dorzuci kolejnego członka, tyle że ten ma zaoferować nam już ulepszony ponoć aparat UD.

Czytaj też: Poznaliśmy kolejny patent Xiaomi. Tym razem na dwustronnie rozsuwany smartfon

ZTE Axon 20 5G

Firma potrzebowała zapewne więcej czasu, aby dopracować tę dosyć nową technologię, jaką jest ukrycie aparatów pod ekranami. Smartfon Axon 20 5G nie radził sobie zbyt dobrze w porównaniu do innych modeli ze standardowymi aparatami. Z najnowszego raportu wynika, że firma ZTE zminimalizowała problem „zamglonych” zdjęć i refleksów świetlnych na zdjęciach wykonanych przez aparat pod ekranem za pomocą cyfrowych ulepszeń i sztuczek w oprogramowaniu aparatu.

Czytaj też: Nadchodzi klasyczny smartwatch Samsunga Galaxy Watch4 Classic

Przeciek zdradził nam nawet, że ten nowy członek serii Axon 30 zostanie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu. Nie powinniśmy więc zbyt długo czekać na kolejne informacje związane z tym nadchodzącym modelem od ZTE.