WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Kolekcja wszystkich gier CD Projekt Red do zgarnięcia z mniej niż trzy stówy

Dziś nieustannie przebijam się przez newsy i CD Projekt Red albo Cyberpunk 2077 nieustannie zgarnia moją uwagę. Jak tu jednak pominąć perełkę pokroju zestawu Simply: RED, który zawitał teraz na GOGa i pozwala Wam zgarnąć kolekcję wszystkich gier CD Projekt Red?

Czytaj też: Nowy gameplay z Cyberpunk 2077 zapowiedziany w sekretnej wiadomości

Simply: RED znajdziecie wyłącznie na GOGu (a przynajmniej w tym momencie) i bardzo dobrze, bo to platforma CD Projekt Red, więc tylko dzięki temu firma mogła obniżyć ceny swoich gier tak bardzo. Wiecie, lepiej umożliwić graczowi tańszy zakup, zamiast wkładać kilkadziesiąt procent transakcji do kieszeni np. Valve. Najlepsze jest jednak to, że w skład zestawu wchodzi kopia Cyberpunk 2077, czyli gry, która na PC w Polsce kosztuje 199,99 złotych.

Akcje CD Projekt o rekordowej wartości po zapowiedzi Cyberpunk 2077

Jednak CD Projekt Red naprawdę ma dla nas ogromne serce, ponieważ wycenił Simply: Red na zaledwie 259,77 złotych. To cena, którą zwykle przychodzi nam zapłacić za typową grę AAA, ale nie tym razem. W pakiecie naszego rodzimego studia prócz wspomnianego Cyberpunka 2077 w przedsprzedaży zgarniemy:

I to bez DRM! 

Czytaj też: Akcje CD Projekt o rekordowej wartości po zapowiedzi Cyberpunk 2077

Źródło: GOG