Reklama
aplikuj.pl

Kombi Golf R 2022 wyszpiegowane bez kamuflażu

Kombi Golf R 2022 wyszpiegowane, Kombi Golf R 2022, zdjęcia Kombi Golf R 2022, zdjęcia Golfa R 2022 kombi

Volkswagen nie ustaje w rozwijaniu swojej gamy Golfa nowej generacji, co potwierdzają testy kombi Golf R 2022, którego wyszpiegowano bez kamuflażu.

Kombi Golf R 2022 wyszpiegowane

Łącząc zalety i praktyczność kombi z wysoką wydajnością, tożsamość nadchodzącego wielkimi krokami wariantu tego Golfa R 2022 nie jest w ogóle ukrywana, o ile pominiemy zakrycie plakietki R pod logiem producenta na klapie bagażnika.

Czytaj też: Volkswagen musi naprawić do 56000 nowych Golfów. Dlaczego?
Czytaj też: Zamówienia Golfa R ruszają. Poznajcie polskie ceny najmocniejszy VW Golf w historii
Czytaj też: Smutna wiadomość o modelu Volkswagen E-Golf

Ten pojazd testowy był wyposażony w opcjonalny układ wydechowy Akrapovic z czterema tytanowymi końcówkami, który oferowany za dodatkowe 3800 euro. Niech nie zmylą Was te wielkie światła na dachu – to jedynie element umożliwiający testy nawet podczas nocy.

Chociaż nie znamy dokładnej specyfikacji kombi Golf R 2022, to jesteśmy pewni, że w grę wjedzie silnik TSI o pojemności 2-litrów z wersji hatchback. W niej ta jednostka zapewnia moc 315 koni mechanicznych i 420 Nm momentu obrotowego, umożliwiając najmocniejszemu Golfowi osiągnięcie prędkości 100 km/h w 4,7 sekundy. Prędkość maksymalna jest elektronicznie ograniczona do 250 km/h.

Czytaj też: Spójrzcie na odświeżenie Volkswagena Polo 2022
Czytaj też: Volkswagen Arteon eHybrid i R już dostępny
Czytaj też: 
Tańsze elektryczne samochody Volkswagena już rozwijane

Wydanie kombi, jako dłuższe i cięższe, sprawi, że ta nowa pochodna Golfa będzie nieco mniej wydajna, ale za to znacznie bardziej pojemna.