Reklama

Spójrzcie na odświeżenie Volkswagena Polo 2022

odświeżenie Volkswagena Polo 2022, odświeżenie Volkswagena Polo, Volkswagen Polo 2022, Polo 2022 wyszpiegowane,

Popularność Polo nie umywa się do kultowego Golfa, ale i tak warto wiedzieć, co zaoferuje to nowe odświeżenie Volkswagena Polo 2022.

Odświeżenie Volkswagena Polo 2022

Fotografowie szpiegowscy uchwycili w obiektywie testowany prototyp Volkswagena Polo 2022 w oczywiście zakamuflowanym wydaniu. Wprawdzie nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale kiedy przyjrzycie się uważnie, dostrzeżecie kamuflaż w tym samym kolorze, co nadwozie, aby prototyp wyglądał na kolejny zwyczajny samochód na drogach.

Czytaj też: Volkswagen w Polsce z sukcesem. Udziały na rynku rosną
Czytaj też: Najtańszy elektryczny Volkswagen ID.1 da początek EV Skody?
Czytaj też: 
Ceny Volkswagena Tiguan R w Polsce

W rzeczywistości jednak kamuflażu jest cała masa i to zwłaszcza na tylnym i przednim zderzaku. Gdyby tego było mało, reflektory również zostały zakryte naklejkami, ukrywając nowy wygląd podobny do tego, który widzieliśmy w nowym Golfie, czy Tiguanie.

Czytaj też: Volkswagen Arteon eHybrid i R już dostępny
Czytaj też: Kolejny sedan pójdzie w zapomnienie, a to kultowy w Polsce Volkswagen
Czytaj też: 
Tańsze elektryczne samochody Volkswagena już rozwijane

Tył samochodu jest odrobinę bardziej interesujący, ponieważ dwa wybrzuszenia na tylnej klapie sugerują, że Polo 2022 ma szersze tylne światła z klastrami rozciągającymi się na klapie bagażnika. Możecie z kolei być pewni, że końcówki wydechu są fałszywe, a odświeżenie przyniesie nieco nowinek technologicznych.