Reklama
aplikuj.pl

Potwierdzono serial o Lokim dla Disney +. Tom Hiddleston w roli głównej

Potwierdzono serial o Lokim dla Disney +. Tom Hiddleston w roli głównej

Choć braliśmy to wcześniej za pewnik, to dopiero teraz, podczas zapowiedzi potwierdzono serial o Lokim dla Disney +. Marvel Studios ogłosiło również, że do roli boga psot powróci Tom Hiddleston.

Czytaj też: Joanna Kulig dołączyła do obsady nowego serialu Netflixa

Disney ogłosił to na swoim Twitterze zaznaczając, że Hiddleston zagra w serialu główną rolę.

Nie ujawniono na razie żadnych szczegółów dotyczących fabuły tej serii, jednak jest to pierwsze oficjalne potwierdzenie roli Hiddlestona w serialu MCU. Do tej pory były to tylko spekulacje. Wcześniej było to poruszane przez Boba Igera, dyrektora generalnego Disneya, ale było to na zasadzie spekulacji, a nie konkretnej, pewnej informacji.

W swoich komentarzach Feige potwierdził, że nowe seriale, które stworzy Marvel Studios będą miały realny wpływ na wydarzenia z MCU. Oznacza to, że marvelowskie uniwersum powiększy się jeszcze bardziej. Na razie nie wiadomo, w jakim czasie będzie rozgrywać się akcja serialu o Lokim. Jednak skoro potwierdzono główną rolę Hiddlestona, to odpada wersja z dziecięcym bogiem psot. Choć Lokiego zabito w Infinity War, to nadal pozostaje w jego historii wiele wątków, które mogą posłużyć za fabułę. Jednego możemy być pewni, zobaczymy dorosłego Lokiego, który sporo namiesza w historii.

Data premiery nie została jeszcze podana.

Czytaj też: Odkryj, jak skończy się Gra o Tron

Źródło: cbr.com