Reklama
aplikuj.pl

Blizzard krok bliżej do nowego początku. Koniec bety Overwatch 2

overwatch 2

Blizzard powoli szykuje się do zakończenia bety Overwatch 2. Co w najbliższym czasie będzie robić ekipa deweloperska? Producenci przedstawiają plan na najbliższe tygodnie.

Koniec bety Ovetwatch 2

Beta Overwatch 2 dobiega końca, a to oznacza, że jesteśmy o krok bliżej do, jak to nazywa Blizzard, nowego początku, który nastąpi 4 października. Ciężko jednak nie zgodzić się z tym, że będzie to nowy start dla tej serii, ponieważ po raz pierwszy Overwatch stanie się darmowy. W tytuł na pewno zagrają wierni fani, ale również i Ci, którzy kiedyś produkcję porzucili. Nie zapominajmy o nowych graczach, którzy dopiero poznają tę produkcję. Na pewno pierwsze dni tytułu mogą obfitować w przeciążone serwery.

Czytaj też: Wakacyjne skiny w Marvels Avengers. Czarna Wdowa na plaży

Overwatch 2 zaoferuje nowe funkcje, których wszyscy gracze będą się dopiero uczyć. Do tego dojdzie nowa postać i zobaczymy, czy nowy kierunek rozwoju tytułu się sprawdzi.

Obserwowanie, jak nasi gracze na różnych platformach sprawdzają możliwości Królowej Junketown, szaleją po Rio i po raz pierwszy wypróbowują wiele innych nowych funkcji, było niesamowitym doświadczeniem dla zespołu twórców. Każda otrzymana opinia była niezwykle cenna, a podczas okresu testowego mogliśmy skupić się na naszych celach zarówno technicznych, jak i związanych z rozgrywką!

Co dalej po becie Overwatch 2?

Jaka przyszłość czeka deweloperów gry w najbliższym czasie. Przedstawili oni nam swoje plany na rozwój gry do momentu premiery. Po beta-testach jest cała masa informacji zwrotnych, z którą trzeba będzie się zapoznać.

Będziemy kontynuować balansowanie bohaterów w oparciu o nasze wnioski z bety i być może w oparciu o pewne dodatkowe kwestie (jak pewna niezapowiedziana, związana z lisem bohaterka, która dołączy do listy postaci wsparcia).

Czytaj też: Zmiany w Diablo Immortal. Gracze ponownie dokonają podstawowego wyboru

Fani powinni oczekiwać nowych informacji na temat produkcji jeszcze w najbliższych tygodniach.

W ciągu najbliższych kilku tygodni zespół podzieli się z wami kolejnymi informacjami na temat danych, jakie udało nam się zebrać. Mamy nowe funkcje i treści, o których opowiemy w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Jesteśmy o krok od startu i nie możemy się doczekać, aż wkrótce przekażemy wam więcej szczegółów!