WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Koniec darmowego Amazon Prime Video w Play

Koniec darmowego Amazon Prime Video w Play

6 miesięcy darmowego Amazon Prime Video w Play było atrakcyjną ofertą, która z pewnością skusiła wielu. Jednak na skorzystanie z niej pozostało bardzo niewiele czasu, bo okazuje się, że Operator kończy z tą promocją.

Amazon Prime Video w Play przez 6 miesięcy za darmo. Do kiedy?

Od początku 2020 roku Play oferował swoim klientom bonus w postaci sześciomiesięcznego darmowego dostępu do platformy Amazon prime Video. Dopiero po tym okresie zaczynała obowiązywać opłata w wysokości 25 zł miesięcznie doliczana do rachunku za usługi telekomunikacyjne. Opcja jest naprawdę korzystna,ale można z niej skorzystać jeszcze przez krótki czas.

Czytaj też: Reklamy audio na YouTube zdecydowanie uprzykrzą nam życie
Czytaj też: Nadchodzą długo wyczekiwane zmiany w Google Pay
Czytaj też: Nowe aktualizacje Map Google wpłyną na bezpieczeństwo podczas pandemii

W komunikatach i najnowszej wersji regulaminu Play ogłosił, że z dniem 31 stycznia 2021 roku kończy się promocja „Amazon Prime Video przez 6 miesięcy od PLAY”.  Więc jeśli myślicie nad tą ofertą, to lepiej się spieszcie. Pamiętajcie też, że na skorzystanie z niej macie 30 dni od momentu aktywacji promocji na waszym koncie. Jeśli w tym czasie nie zarejestrujecie się na Amazon Prime Video to bonus przepada.

Nie wiadomo, czy to całkowity koniec współpracy Play i Amazona czy może szykuje się inna promocja, która zostanie wprowadzona od lutego 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News