Reklama
aplikuj.pl

To koniec nielegalnych modyfikacji broni w Fallout 76

fallout 76

Fallout 76 otrzymał nową aktualizację, która usuwa nielegalne modyfikacje broni, o których pisano już w listopadzie. W grze za to pojawią się na chwilę podwójne mutacje.

Nielegalne modyfikacje broni w Fallout 76

Co zmiany w grze oznaczają dla graczy? Znaczna większość osób nie zauważy żadnych zmian w odniesieniu do własnego uzbrojenia. Nowy system wykryje dodatki modyfikujące zainstalowane w uzbrojeniu, do którego nie należą, i których nie można zdobyć w trakcie normalnej rozgrywki. System obejmie swoim działaniem również broń z modyfikacjami, które usunięto z puli łupów w ramach wcześniejszych aktualizacji mających na celu poprawę zrównoważenia rozgrywki. Dotyczy to broni takiej jak łopaty tropicieli, wybuchowa broń smoka i wybuchowa broń energetyczna.

Czytaj też: W Morrowind można teraz malować obrazy!

Rozwiązanie to ma zapewnić wszystkim graczom równe szanse, niezależnie od tego, czy chodzi o wydarzenia, codzienne operacje, spaloną ziemię czy inne aspekty rozgrywki. Bethesda przypomina, że wszyscy gracze muszą przestrzegać zapisów Umowy Licencyjnej Użytkownika Końcowego i naszych Warunków świadczenia usługi.

Dodatkowo wprowadzono kilka zmian dotyczących istniejącej broni. Oto wybrane z nich:

  • Karabiny szturmowe od teraz będą poprawnie klasyfikowane jako karabin niezależnie od zastosowanych w nich modyfikacji.
  • Modyfikacja zmieniająca naboje na wybuchowe od teraz będzie wpływała jedynie na naboje (gwoździe kolejowe zostaną wykluczone).
  • Piła tarczowa pana złotej rączki będzie miała znacznie obniżone zużycie PA w V.A.T.S.
  • Zwiększono szansę na poznanie nowych modyfikacji w wyniku przetwarzania karabinów radowych.
  • Proch strzelniczy od teraz będzie klasyfikowany jako śmieć/złom.

Podwójne mutacje w Fallout 76

W ten weekend w całych Appalachach pojawią się łowcy skarbów – grzebokrety poszukujące legendarnych przedmiotów i epickich łupów. Nasłuchujcie ich charakterystycznych radiowych odgłosów, aby ich zlokalizować i zagarnąć dla siebie ich pojemniki. Jeśli wolicie bardziej pasywne podejście do gromadzenia pojemników, to możecie kupić je za kapsle u każdego handlarza na stacji kolejowej.

Czytaj też: Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint znowu obrywa ocenami

Po uzupełnieniu kolekcji legendarnych przedmiotów nie zapomnijcie o skorzystaniu z codziennych operacji podwójnych mutacji. Ukończcie codzienne operacje z podwójnymi mutacjami, które zwiększają ich poziom trudności, a zyskacie jeszcze lepsze nagrody.