Reklama
aplikuj.pl

To koniec Watch Dogs Legion. Deweloperzy mają wiadomość

watch dogs legion

Watch Dogs Legion zadebiutowało 29 października 2020 roku. Gra od tamtej pory otrzymała sporo aktualizacji i… to koniec.

Watch Dogs Legion – to była dobra przygoda

Dziś wiemy, że Watch Dogs Legion w swoich podstawowych założeniach miało być trochę inną produkcją. Główni deweloperzy przyznali kiedyś, że nie osiągnięto konkretnie tego co sobie zakładali, ale tytuł i tak pokazał ambicję Ubisoftu. W końcu to produkcja, w której możemy się wcielić w każdego z NPC w mieście!

Czytaj też: Rainbow Six Extraction wygląda zadziwiająco dobrze nawet na Xbox One

Jako osoba, która bardzo lubi produkcje Ubisoftu – w Watch Dogs Legion bawiłem się dobrze. Choć dalej najbardziej podobała mi się pierwsza odsłona cyklu, to jednak przygoda w Londynie zmyła niesmak, który pozostał mi po San Francisco z Watch Dogs 2. Tak, dwójki nawet nie byłem w stanie skończyć. Tak nudna była!

Watch Dogs Legion zapewniło mi jednak ciekawe przygody w Londynie z niedalekiej przyszłości, a do tego liczne aktualizacje gry sprawiały, że do tytułu nie raz wracałem. Szczególnie dobrze wypadł dodatek fabularny z bohaterami poprzednich odsłon, a krótka przygoda, która wprowadziła do zabawy niekanonicznych Asasynów była już wisienką na torcie tego typowego UbiGame.

Czytaj też: Call of Duty co dwa lata, a Battlefield 2042 za darmo?

Grę odinstalowałem z dysku już kilka miesięcy temu, spodziewając się, że dalszy rozwój produkcji nie nastąpi. Assassin’s Creed Valhalla okazało się takim megahitem, że gra dalej otrzymuje darmowe, rozbudowane dodatki, a już w marcu czeka nas początkowo nieplanowy trzeci duży, płatny dodatek do gry! Watch Dogs Legion to jednak nie był ten poziom i myślałem, że londyńska przygoda zakończy się tam, gdzie planowali twórcy.

Koniec wsparcia Watch Dogs Legion

Tak też się stało. Deweloperzy upewnili graczy, że nie mają na co liczyć w przyszłości, bo produkcja Watch Dogs Legion zakończyła się.

TU 5.6 była naszą ostatnią aktualizacją dla Watch Dogs: Legion. Wciąż możecie spodziewać się jednak nowych, jak i powracających nagród w trybie online. Aktualny zestaw z sezonu 4, Rebeliantów, zawierający 80 poziomów, będzie dostępny do 22 stycznia 2022, a zaraz potem rozpocznie się sezon 5, Paski. Po jego zakończeniu sezony 3-5 będą powracać cyklicznie do gry, zapewniając wam szansę na zdobycie nagród, które mogliście przegapić w przeszłości. Niektóre z nich to na przykład zmodyfikowana wersja kurtki Aidena Pierce’a oraz zestaw ubrań i maska Jacksona.

To zatem koniec. Posiadacze pudełkowej wersji gry mogą sprzedać swoją kopię, a gracze cyfrowi zwolnić miejsce na dysku. Czy czekają nas jeszcze jakieś przygody w świecie Watch Dogs? Cóż, twórcy żegnają się słowami „Do następnego”. Ja liczę na kolejną przygodę!