Reklama
aplikuj.pl

KontrolFreak w rękach SteelSeries. Teraz pozostaje nam czekać na nowego pada

KontrolFreak w rękach SteelSeries, nowy pad SteelSeries, KontrolFreak i SteelSeries, SteelSeries

SteelSeries ogłosiło przejęcie KontrolFreak, więc teraz lider w dziedzinie peryferiów ma pod ręką firmę specjalizującą się w branży akcesoriów do kontrolerów wysokiej wydajności. Z tego połączenia może wyjść tylko coś dobrego.

KontrolFreak w rękach SteelSeries

Drugie już spore przejęcie SteelSeries w tym roku nadaje firmie jeszcze więcej możliwości podbijania rynku gamingowego. Zwłaszcza że dostęp do KontrolFreek pozwoli marce rozciągnąć swoje skrzydła na nowe segmenty na rynku, które teraz będą dotyczyły akcesoriów do kontrolerów (via TechPowerUp).

Czytaj też: Ile składanych smartfonów wypuści Samsung w 2021 roku?
Czytaj też: Lista zmian iOS 14.3. Stare modele jakby odżyły?
Czytaj też: Asus prezentuje białe wersje kart ROG Strix RTX 3000

Doświadczenie KontrolFreek idealnie pasuje do przyszłych produktów SteelSeries dla graczy konsolowych oraz graczy PC i mobilnych, którzy kontrolerów oczywiście używają. Pozyskanie KontrolFreek przyspieszy plan SteelSeries wejścia na rynek padów i wszelakiego rodzaju akcesoriów.

Czytaj też: Elektryczny rower śnieżny MoonBike podbije niejeden zaśnieżony stok
Czytaj też:
Samsung Galaxy Note 20 otrzymuje One UI 3.0
Czytaj też:
Duże zmiany w abonamentach komórkowych. Czy na pewno?

W obecnych czasach będzie to kluczowe dla marki, jako że od kilku tygodni jest już z nami nowa generacja konsol. Niestety nie mamy jeszcze pojęcia na temat owocu, jaki wyda z siebie to przejęcie, ale spodziewamy się, że coś związanego z kontrolerami jest pewne, a jakiś flagowy model byłby wręcz wskazany.