Reklama
aplikuj.pl

Koronawirusa nie ma, szczepionki szkodzą, a 5G zabija, czyli celebryci w natarciu

Immunotherapy allergens and vaccines are kept in the 35th Medical Operations Squadron immunization clinic's refrigerator and, for most vaccines, are kept between 35 and 46 degrees Fahrenheit, while live vaccines, for instance the flu vaccine, must be kept frozen at 5 degrees Fahrenheit or cooler at Misawa Air Base, Japan, Jan. 14, 2016. In addition to their vaccination offerings, the clinic offers immunotherapy, which is a type of allergen treatment designed to boost the body’s natural defenses by inducing, enhancing or suppressing an immune response. (U.S. Air Force photo by Staff Sgt. Benjamin W. Stratton)

Celebryta i influenser to dla niektórych zawód. Dla innych stan umysłu. Co łączy Dodę, Trybsona, Edytę Górniak, Fit Lovers i Ivana Komarenko? Wszyscy oni wykorzystują swoje internetowe zasięgi do głoszenia pseudonaukowych teorii. I pewnie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak mocno szkodzą innym.

Fit Lovers, czyli ciepła woda leczy Koronawirusa

Sprawa jest już dosyć stara, więc nie będę się nad nią rozpisywać. Otóż Mateusz z fit-blogowej pary w relacjach na Instagramie przekonywał followersów o tym, że Koronawirus ginie w wysokiej temperaturze. Wysokiej, czyli… 27 stopniach Celsjusza. I trzeba pić wodę lub herbatę w co najmniej takiej temperaturze i będziemy zdrowi. Tylko normalna temperatura ludzkie ciała to jakieś… 36,6 stopni?

Czytaj też: Co ma wspólnego 5G, chipy, szczepionki i wibracje molekuł wody?

Nad tym i podobnymi mądrościami na temat Koronawirusa pochylili się już Sylwester Wardęga i Gargamel, więc oddajmy im głos. Warto posłuchać!

Trybson i mordercza sieć 5G roznosząca Koronawirusa

Nie wiecie kim jest Paweł Trybson Trybała? To może dobrze… W każdym bądź razie to gwiazda pierwszego sezonu emitowanego przez MTV programu Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy.

Program oglądam i śledzę (a co!) i wraz z nim orientuję się też co dzieje się z naszym Trybsonem. I miałem o nim pozytywne zdanie. Ożenił się, ma dzieci, poświęcił się dla sportu. Naprawdę fajnie. Wiem, naiwny jestem. Bo kilka tygodni temu na trybsonowym Facebooku…

Warto dodać, że po fali sprzeciwu w opisie petycji pojawiło się oświadczenie serwisu AVAAZ. Choć sama petycja nadal jest dostępna. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Czytaj też: Pola torsyjne, a sieć 5G. Jeszcze pseudonauka, czy już fantastyka?

Ivan i Delfin szczepionki. Koronawirus też, a co!

Ja naprawdę rozumiem, że utrata rozgłosu boli. Że to przykra sprawa jak się nie jest już granym w rozgłośniach radiowych, a status przemijającej gwiazdy nie jest przyjemny. No ale #$%^*!! Są jakieś granice!

Ivan Komarenko kilka dni temu obwieścił światu, że jest przeciwko szkodliwym szczepionkom. A przy okazji dostało się Koronawirusowi. Miało to miejsce w internetowej telewizji wRealu24, lubującej się w takich tematach. Idealną reklamą stacji niech będzie fakt, że to jeden z nielicznych kanałów na YouTubie, na którym dalej dostępny jest film promujący teorie Jerzego Zięby i pomimo wielokrotnego zgłaszania, wygląda na nietykalny. Linku do filmu z wywiadem Wam nie podam, nie przyłożę się do nabijania wyświetleń. Ale łatwo go znajdziecie w serwisie.

Czytaj też: Palą nadajniki 5G, bo rozsiewają Koronawirusa. Tak, świat oszalał

Ivan Komarenko szybko osiągnął swój cele. Zaraz po tym jak sprzeciwił się szczepionkom trafił do wywiadu na gwiazdy.wp.pl, wywiadu dla Superstacji i powstało wiele artykułów na temat jego wypowiedzi.

Edycie Górniak również nie po drodze ze szczepionkami

Kolejną gwiazdą zaproszoną do telewizji wRealu24 była Edyta Górniak. Strzelam, że przed wzięciem udziału w programie musi być robiona jakaś ankieta na temat poglądów gości. Podobnie jak wyżej, link do wywiadu ode mnie nie dostaniecie, ale łatwo na niego trafić w sieci.

W wywiadzie z piosenkarką padło zdanie:

Ja i mój syn nie zgodzimy się na szczepienia. Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają.

Doda o fałszywej pandemii i niechęci do sieci 5G

Wbrew pozorom Doda to szalenie inteligentna kobieta, ale i ona dała się złapać w sidła pseudonauki.

Link zamieszczony przez Dodę prowadzi do filmu Plandemic, który jest hurtowo usuwany z YouTube’a i serwisów społecznościowych, wiec trafia na strony takie jak BitChute (to tam uciekł ze swoją twórczością Jerzy Zięba). To film, którego bohaterką jest m.in. Judy Mikovits, który opowiada o rzekomej fałszywej pandemii Koronawirusa. To świetny sposób na zarobek, bo książka Mikovits jest aktualnie bestsellerem w serwisie Amazon.

Czytaj też: Pod przykrywką kwarantanny operatorzy budują sieć 5G. Takiego fake newsa dawno nie było

Mikovits to również zagorzała przeciwniczka szczepień i etatowy twórca teorii spiskowych. W 2009 w prestiżowym magazynie Science ukazał się jej przełomowy artykuł dotyczący związku retrowirusa (wirusa ksenotropowego) z wirusem białaczki mysiej, który miał prowadzić do zespołu chronicznego zmęczenia, a nawet autyzmu. Po protestach środowisk naukowych i dokładnej weryfikacji badań, w 2011 roku praca została wycofana przez Science. Jak zwykła mawiać moja była kierowniczka – smuteczek…

Dorocie Rabczewskie jak widać nie po drodze jest również z technologią 5G.

Celebryta to momentami stan umysłu. Ale też wielka odpowiedzialność

Niektórym może się wydawać, że celebryci, influenserzy i osoby ogólnie znane posiadają jakąś wiedzę tajemną. Że choć są ponad innymi nie tylko jeśli chodzi o poziom życia, czy status majątkowy, ale również wiedzą więcej i warto jest ich słuchać. Nooo… nie!

Jak widać celebryci nie cofną się przed niczym żeby zrobić wszystko, aby tylko wzbudzić rozgłos. Koronawirus to ciężki okres nie tylko dla zwykłych ludzi, ale również właśnie celebrytów i influenserów. Bo okazało się, że ludzie ich zwyczajnie nie potrzebują. A oni bez ludzi i ich zainteresowania tracą zarobek.

Choć oczywiście nie zawsze jest to chęć zyskania na nowo rozgłosu. Jak najbardziej jestem przekonany, że Edyta Górniak może faktycznie wierzyć w szkodliwość szczepionek, podobnie jak Doda w fałszywość epidemii. Ich sprawa. Ale powinny też wziąć pod uwagę fakt, że swoimi wypowiedziami mogą zaszkodzić inny. A o skutkach swoich wypowiedzi na pewno nie pomyślały. Podobnie jak nie przyjdzie im do głowy wziąć odpowiedzialność za to, że rzesze ludzi zaczną powielać głoszone przez nie teorie, rezygnować ze szczepień, czy palić nadajniki sieci 5G.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News