Korzyści dla domu – T-Mobile brakowało tej oferty!

T-Mobile startuje z ofertą Korzyści dla domu. To konwergentna oferta łączona, której zdecydowanie w magentowej ofercie brakowało. Teraz mając kilka usług w sieci – dostajemy rabaty.

T-Mobile bez oferty łączonej – jak do tego doszło, nie wiem. Teraz są Korzyści dla domu

To aż dziwne, że do tej pory T-Mobile nie miał tak dużej oferty łączonej z prawdziwego zdarzenia. Odpowiedzi na SmartDOM, czy funkcjonujące od lat rabaty Orange Open. Korzyści dla domu, to oferta łącząca abonamenty komórkowe, Internet światłowodowy, domowy, telewizję oraz rabaty na urządzenia.

Konstrukcja oferty jest bardzo prosta. Jeden posiadany abonament jest płatny w pełnej wysokości. Kolejne są dostępne z rabatem. W przypadku ofert głosowych promocją objęte są wszystkie abonamenty, za wyjątkiem najtańszej oferty XS za 35 zł miesięcznie.

Każda kolejna usługa głosowa w ramach posiadanego konta jest tańsza o 20 zł miesięcznie. Internet światłowodowy jest tańszy o 15 zł miesięcznie, podobnie jak Internet domowy oraz telewizja (110 kanałów w Ipla + dekoder).

Aby uaktywnić rabat, wystarczy przedłużyć lub podpisać nową, dowolną umowę (za wyjątkiem wspomnianego pakietu XS). To automatycznie uruchomi rabat na wszystkich, posiadanych już usługach na koncie.

Liczba usług objętych rabatem jest nieograniczona. Wszystkie są rozliczane na jednej, wspólnej fakturze (o ile nie zdecydujemy inaczej) oraz rabaty nie są uzależnione od terminowej płatności.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Flip 3 może się podobać

Światłowód za darmo przez pół roku i rabaty na urządzenia

Równolegle działającą promocją jest darmowy Internet światłowodowy. Bez względu na wybraną prędkość w ofercie, pierwsze pół roku jest za darmo. Promocja działa niezależnie od rabatów na koncie.

Kolejną promocją jest rabat na urządzenie. W zależności od wybranego pakietu jest to:

– do 100 zł rabatu w ofercie M,
– do 200 zł rabatu w ofercie L,
– do 200 zł rabatu w ofercie M+,
– do 600 zł rabatu w ofercie L+,
– do 900 zł rabatu w ofercie XL+.

Czytaj też: Smartfony 5G w T-Mobile. Które modele są najpopularniejsze?

Jeśli jednego dnia podpiszemy dwie umowy, łączy rabat na urządzenie to kwota rabatu z droższej oferty + 100 zł. Czyli wybierając pakiet XL+ z telefonem oraz podpisując jeszcze jedną umowę, łączna kwota rabatu wyniesie 1 000 zł.