Reklama
aplikuj.pl

Komuna, psychodeliki, wyspa – The Chant ma zwiastun fabularny!

the chant

The Chant otrzymało zwiastun fabularny. Jeśli jeszcze nie macie dość horrorów, to wkrótce premierę będzie miała dość oryginalna produkcja, na którą warto mieć oko.

Czym będzie The Chant?

The Chant to przygodowy horror dla jednego gracza, z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Akcja gry toczy się na odległej wyspie. Spokojny weekend wkrótce przeistacza się w czas trwogi, gdy grupowa pieśń wyzwala mrok – psychodeliczny wymiar grozy, który żywi się negatywną energią. Gracze będą mieli okazję poznać grupę interesujących postaci oraz historię wyspy i stać się świadkiem przerażających odkryć o kosmosie.

Czytaj też: Wampiry z Redfall to nie błyszczące nastolatki

Bądź świadkiem, jak pozostałych uczestników obozu trawi ich własna negatywna energia. Przetrwaj ataki szeregu pryzmatycznych istot i kultystów wyzwolonych z mroku, starając się odkryć zadziwiającą historię wyspy.

Zwiastun fabularny The Chant

Produkcja otrzymała nowy zwiastun fabularny. Zobaczcie tę produkcję w akcji! Widać, że twórcy nie mają dużego budżetu, ale umiejętnie dysponują zasobami, aby stworzyć przekonujący świat i ciekawy gameplay.

To, co jest jeszcze szczególnie ważne dla naszych graczy to to, że The Chant otrzyma pełną polską lokalizację! Produkcja Brass Token będzie oferowała nie tylko przetłumaczone napisy, ale nawet posiadała dubbing.

Czytaj też: Ogłoszono Stuntfest, czyli prawie to, co chcieli gracze Wreckfest

Deweloperzy gry zwracają uwagę na poniższe cechy swojej produkcji:

  • Mądrze wybieraj, kiedy staniesz do walki, wykorzystując duchowe bronie i umiejętności. Zbieraj materiały, ostrożnie nimi rozporządzaj i twórz przedmioty, by zwiększyć szanse na przetrwanie w walce wręcz, albo pozwól lękowi wziąć górę i uciekaj.
  • Najważniejsza jest równowaga. Uodpornij umysł na przerażenie i panikę. Chroń ciało przed krzywdą. Zadbaj o ducha, by móc medytować i posiąść nadprzyrodzone zdolności.
  • W tej grze zainspirowanej psychodelicznymi horrorami z lat 70. zachwycą cię pejzaż kolorowych świateł i ścieżka dźwiękowa w stylu elektronicznego rocka, skomponowana przez nagradzanego Paula Ruskaya.

Data premiery The Chant nie jest jeszcze ustalona. Twórcy utrzymują jednak, że gra trafi do sprzedaży w najbliższych miesiącach. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series.