Reklama
aplikuj.pl

Ogłoszono Stuntfest, czyli prawie to, co chcieli gracze Wreckfest

stuntfest

THQ Nordic przedstawiło swoją nową produkcję. Stuntfest nie raz wyciekł i prawdopodobnie wiele osób spodziewało się innej gry. To nie jest zestaw minigier z serii Flatout tylko… coś innego.

Stuntfest oficjalnie ujawniony

O Stuntfest słyszeliśmy już w przeszłości kilka raz za sprawą wycieków, które THQ szybko likwidowało z sieci. Wydawało się, że dostaniemy luźniejszą wersję Wreckfest od Bugbear Entertainment, a tymczasem mamy trochę inną grę od innego studia. Czy Pow Wow Entertainment jest świadome tego, na co liczono? O tym dowiemy się w przyszłości, na razie skupmy się na tym, co oferuje nowa gra?

Czytaj też: Prawie dwa lata czekałem na naprawę XIII Remake

Stuntfest to przepełniona adrenaliną mieszanka wyścigów i sportów ekstremalnych, z wyjątkowym mechanizmem kierowanego katapultowania. Osiemnastu graczy rywalizuje ze sobą w opartym na eliminowaniu przeciwników kaskaderskim pokazie z mnóstwem szalenie emocjonujących trybów zabawy. Cel? Pokazać się na torze i zwyciężyć w festiwalu. Postacie zamieniają się w żywe pociski, wystrzeliwane z pojazdów i katapultowane w powietrze na setki metrów.

Na co uwagę zwracają twórcy Stuntfest?

Po zderzeniu z zaskakującymi przeszkodami lub wyrzuceniu postaci daleko od pojazdu gracz nadal ma nad nią kontrolę. W powietrzu można wykorzystać dziwaczne gadżety, by dotrzeć do sekretnych skrótów i odwrócić swój los w ostatniej sekundzie. A teraz czas na najlepsze: po wysokim skoku możesz wskoczyć do innego pojazdu na trasie! Wciąż jednak mam wątpliwości, czy gracze chcą kolejnej gry tego typu? Pamiętacie jeszcze o Destruction AllStars od PlayStation? No właśnie…

Czytaj też: PlayStation Plus lipiec 2022 zaprezentowany. Horror i „armagedon”

Pow Wow Entertainment może jednak pozytywnie zaskoczy? Pow Wow Entertainment wyróżnia w swojej grze:

  • Odjazdowy wybór zawodów dla największych śmiałków – od rozwałkowego derby po wyścig lotni ze zderzeniami czołowymi!
  • Pojazdy z możliwością modyfikacji i ulepszania – twoja ulubiona maszyna czeka na odkrycie!
  • Daj z siebie wszystko! Katapultuj się z samochodu w idealnym momencie, aby wyprzedzić rywali lub zaskoczyć ich swoim powrotem.
  • Rywalizuj w zupełnie nowym, fascynującym sporcie, który aż kipi od akcji. Zostań kolejnym mistrzem zwariowanego turnieju Stuntshow!
  • Od punkowej babuni po słynnego streamera – wybierz ulubioną postać i zmień ją tak, jak chcesz, używając różnych skórek!