Reklama
aplikuj.pl

Outriders Worldslayer bez tajemnic. Co szykuje polska ekipa?

outriders worldslayer

People Can Fly ujawniło nad czym pracowało przez ostatnie miesiące. Czy ostatnia gra studia przeżyje drugą młodość? Przekonamy się o tym, jak zobaczymy, gdy Outriders Worldslayer będzie miało swoją premierę.

Co nowego w Outriders?

Jak radzi sobie aktualnie Outriders? Nie znamy danych z konsol, ale Steam zdradza, iż w produkcji aktualnie bawi się codziennie około 800 osób jednocześnie. Widać, że wokół tytułu już wzrosło zainteresowanie, ponieważ po zapowiedzi dodatku liczba ta podskoczyła do prawie 1200 osób grających jednocześnie. W momencie premiery było to około 125 tysięcy osób.

Czytaj też: Nowy Need for Speed łączy realizm z anime

Nowy dodatek Outriders Worldslayer ma okazję przywrócić grze dawną popularność. Deweloperzy zdradzili już, czego spodziewać się w swojej kooperacyjnej strzelaninie RPG dla 1-3 graczy, osadzonej w oryginalnym, mrocznym i desperackim uniwersum science-fiction.

Co nowego w Outriders Worldslayer?

Najważniejsze – kiedy premiera i ile trzeba za to zapłacić? A więc – premiera Outriders Worldslayer odbędzie się 30 czerwca 2022. Roszerzenie kosztuje na komputerach PC 165 złotych, ale jeśli zamówimy grę już teraz, to otrzymamy 48 godzin wczesnego dostępu do gry oraz 10 procent zniżki. Posiadacze konsol muszą zapłacić 179 złotych, ale jeśli zrobią to przed premierą gry – 161,10 zł.

Rozszerzenie Worldslayer pozwala posiadaczom gry Outriders na natychmiastowe przejście do nowej zawartości. Jeśli graliście już wcześniej w ten tytuł to możecie jeszcze bardziej rozwinąć i ulepszyć styl gry swojej postaci dzięki nowym, potwornym wyzwaniom, broni, modyfikacjom i wyposażeniu, a także hybrydom drzewek klasowych i drzewka paxów.

Czytaj też: QuakeCon 2022 znowu cyfrowy. W 2023 nowy Quake?

Gracze będą musieli wytrwać w kampanii, a następnie zmierzyć się z jeszcze większymi potwornościami podczas prób Tarya Gratar, zupełnie nowego wyzwania końcowego etapu gry. W połączeniu z punktami wstąpienia stanowią one nowy, długotrwały system progresji dla najbardziej zaangażowanych graczy.

W grze pojawiają się także nowe poziomy apokalipsy – każdy z nich (aż do 40) zwiększa szanse na zdobycie niesamowitego, apokaliptycznego wyposażenia z trzecim miejscem na modyfikację, które zapewnia zupełnie nowe możliwości podczas starć.