Reklama
aplikuj.pl

Pech do potęgi, czyli stłuczka dwóch żółtych Lamborghini Aventador

stłuczka dwóch Lamborghini, stłuczka Lamborghini, Aventador S, Lamborghini Aventador

Stłuczki tego typu samochodów zawsze są sowicie opisywane w lokalnych mediach, ale w tym przypadku jest coś wyjątkowego.

Co tu dużo mówić, nieczęsto zdarza się oglądać przypadkową stłuczkę dwóch identycznych supersamochodów na publicznej drodze. Zwłaszcza takich, które aż proszą się o poświęcenie im uwagi na ulicy, rycząc, jak oszalałe, choć nie tak denerwująco, jak mącący spokój pewni przedstawiciele jednośladowców.

Stłuczka miała miejsce w zeszłym tygodniu na skrzyżowaniu przy Sembawang Road w Singapurze (via Motor1) już po zdjęciu pandemicznych obostrzeń co do poruszania się. Tego typu incydent tradycyjnie nie mógł przejść bez echa, a sami właściciele słusznie szybko usunęli swoje tablice rejestracyjne.

7jun2020sembawang road#SKW27Y yellow lamborghini aventador S was involved in an accident. previously caught on…

Posted by SG Road Vigilante – SGRV on Sunday, June 7, 2020

Zgodnie z raportem Carcoops, jest wysoce prawdopodobne, że jeden z Aventadorów S zatrzymał się na światłach, a drugi wjechał do niego z tyłu. Poniższy film z udziałem jednego z nich potwierdza, że rozsądkiem jeden kierowca się nie kierował.

Czytaj też: Pierwotna natura elektrycznego Cadillac Celestiq nie była tak ekologiczna

Sami możecie wyobrazić sobie, jak niewielkie są na to szanse. Stłuczka obejmuje bowiem praktycznie identycznie wykończone supersamochody, a dokładniej mówiąc, modele Aventador S. Jeden z nich pozbył się tylnego zderzaka i dyfuzora, a drugi zdruzgotał przedni zderzak i rozdzielacz, wywołując mały pożar w komorze silnikowej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News