Reklama

Lego Technic zapowiada nowy zestaw dla fanów Lamborghini

Lego Technic Lamborghini, Lamborghini Sian Lego, Sian Lego Technic, Sian Lego

Jako że Lamborghini wyprodukuje tylko 63 sprzedanych już egzemplarzy swojego hybrydowego hipersamochodu Sian, jego wydanie Lego Technic może spełnić Wasze marzenia.

Według zapowiedzi firmy, wierna replika najnowszego Lamborghini Lego Technic zadebiutuje 28 maja 2020 roku i trafi do sprzedaży 1 czerwca. Krótki teaser przedstawia cały model w fioletowym oświetleniu, które dobrze ukrywa wszelkie szczegóły i sugeruje, że samochód będzi miał działające elementy oświetlenia.

Sian będzie trzecim modelem w serii Lego Technic Ultimate Series, co oznacza, że ​​będzie miał ogromny rozmiar i będzie drogi. Na przykład poprzednie zestawy z tej kolekcji sprowadzają się do 2704-elementowego Porsche 911 GT3 RS za 300$, czy Bugatti Chirona za 349,99$, które buduje 3599 części.

https://www.facebook.com/LEGOTechnic/videos/251225032770969/?t=0

Czytaj też: Samsung i Motorola szykują zmiany w składanych smartfonach

Wracając na realistyczny grunt, w swojej pierwotnej wersji Lamborghini Sian wykorzystuje 6,5-litrową, wolnossącą V12 z hybrydowym systemem wspomagającym. To połączenie wytwarza łącznie 819 koni mechanicznych, co czyni go najpotężniejszym produkcyjnym Lambo w historii. To wystarczająca moc, aby osiągnął prędkość 100 km/h w 2,8 sekundy,. Jego maksymalna prędkość ma z kolei elektroniczny limit 350 km/h.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News