Reklama
aplikuj.pl

Odświeżony Land Rover Discovery 2021 zyskuje nowe silniki i nie tylko

Odświeżony Discovery 2021, Discovery 2021, nowy Discovery,

Po trzech latach na rynku, Land Rover Discovery 2021 zalicza solidne odświeżenie na nowy rok modelowy, aby jeszcze lepiej walczyć z innymi SUVami na rynku.

Land Rover Discovery 2021 – co nowego?

Największymi zmianami w ofercie Discovery 2021 są zdecydowanie dwa nowe silniki benzynowe z rodziny Ingenium. Pierwszym z nich jest czterocylindrowa jednostka o pojemności 2 litrów i mocy 300 koni mechanicznych, a drugim silnik rzędowy z sześcioma cylindrami o mocy 360 koni mechanicznych i systemem łagodnej hybrydy.

Czytaj też: Nowy Land Rover Defender, czyli hybryda i diesel w Europie
Czytaj też: Gotowi na trochę terenowej zabawy z Jeepem, Mercedesem i Land Roverem?
Czytaj też: Wydalibyście majątek na ten model Land Rover Defender 1990 od Arkonik?

Po stronie rozrywkowej, nowy SUV Land Rovera otrzyma nowy system multimedialny Pivi Pro z bezprzewodowymi aktualizacjami na 11,4-calowym ekranie dotykowym. Nie zabrakło też cyfrowego wyświetlacza o wielkości nawet 12,3-cali, czy wyświetlacza typu head-up, a nawet unowocześnionej kierownicy.

Czytaj też: Znacie ten silnik od Jaguar Land Rover? Firma świętuje związany z nim sukces
Czytaj też: Nowy Land Rover Defender V8 ukrywa tylko tajemniczy silnik
Czytaj też: Podejście Jaguar Land Rover do silników diesla

Zmiany nadwozia w Discovery 2021 są z kolei marginalne i obejmują nowy przedni grill, zaktualizowane elementy oświetlenia oraz obie konsole. Wewnątrz Land Rover skupił się na zwiększeniu komfortu na tylnych siedzeniach oraz lepszym umiejscowieniu otworów wentylacyjnych.