WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Left 4 Dead 3 – wyciekły domniemane zrzuty ekranu

Valve zdecydowanie gra fanom serii Half-Life, Portal i Left 4 Dead na nerwach, trenując jednocześnie ich cierpliwość, o ile ktoś nadal łudzi się na kontynuację jakiejkolwiek z nich. Jeśli jednak wierzyć najnowszemu „przeciekowi”, to właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że Left 4 Dead 3 powstaje.

Czytaj też: GTA VI już w produkcji, według byłego pracownika studia Rockstar

Umówmy się jednak, że to jedynie plotki, które pochodzą z kanału YouTube, a dokładnie od Tylera McVikera, który zajmuje się zbieraniem i publikowaniem ciekawostek oraz typowych informacji o Valve. Tym razem przeszedł jednak wszelkie oczekiwania, publikując domniemane 29 zrzutów ekranów z wczesnych wersji Left 4 Dead 3:

Sam klimat mapy wskazuje na niespotykane dotychczas w serii tereny pustynne, które przynoszą mi na myśl de_Mirage z CS:GO. To jednak nie koniec informacji, bo według Tylera, Left 4 Dead 3 jest już w takiej fazie produkcji, że wiadomo już o 8 grywalnych postaciach, z czego cztery będą nam już znane z wcześniejszych odsłon. Jeśli ciekawią Was same screenshoty, a nie film, to obejrzycie je tutaj.

Czytaj też: Dlaczego autorzy Farming Simulator nigdy nie mają problemów z produkcją?

Źródło: YouTube, Imgur