Reklama
aplikuj.pl

LEGO Friends Apartments, czyli mieszkania z kultowego serialu Przyjaciele

LEGO Friends Apartments, mieszkania z kultowego serialu Przyjaciele, Friends Apartments,

Na ten moment doskonale wiemy, że kontynuacja serialu Przyjaciele powoli zmierza na nasze ekrany po ogromnym sukcesie w latach 1994-2004, ale zanim się go doczekamy, będziemy mogli sięgnąć po zestaw LEGO Friends Apartments.

Jako że zestaw dotyczy serialu, wspomnijmy najpierw, że ten w wydaniu Friends: The Reunion doczekał się właśnie nowej zapowiedzi. Nie będzie to wprawdzie start serii odcinków, a specjalny odcinek, w którym wezmą udział wszyscy znani aktorzy z aż piętnastoma specjalnymi gośćmi pokroju Davida Beckhama.

Czytaj też: Nowe zestawy LEGO VIDIYO to jeszcze więcej świetnej zabawy

Już 27 maja będziemy mogli obejrzeć, co tam wydarzy się u głównych bohaterów, w których rolę wciela się Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry. Idealnie zgrywa się to z premierą samego zestawu LEGO Friends Apartments

Co obejmuje LEGO Friends Apartments?

Amerykański serial komediowy Przyjaciele ma w swojej rzeszy milionów fanów głównie starszych ludzi, którzy jeśli zechcą, będą mogli zabawić się inspirowanymi tą marką klockami… znów. Serial doczekał się już bowiem w 2019 roku wydania LEGO Ideas Central Perk, który do niego nawiązywał, ale tym razem dostajemy już pełnoprawny zbiorek klocków związany z jednymi z najbardziej ulubionych scen z serialu.

Monica z indykiem na Święto Dziękczynienia, kajak, który był jedynym meblem u Joey’a i Chandlera czy domek dla lalek Phoebe, który stanął w płomieniach.

Czytaj też: Luigi dołącza do świata LEGO Super Mario!

W zestawie nie brakuje minifigurek całej obsady i oczywiście również w swoich najbardziej zapamiętanych wydaniach:

Rachel w pamiętnej spódnicy w kratę, Ross w przyciasnych skórzanych spodniach, Monica w fartuchu, Phoebe o klasycznym „kwiatowym” wyglądzie, Chandler w garniturze i designerskim krawacie oraz Joey we wszystkich ubraniach Chandlera. Po raz pierwszy będzie też minifigurka Janice w jaskrawym stroju.

Wszystko to uzupełnią rekwizyty pokroju urządzenia do szturchania, Gladys, czyli upiornego dzieło sztuki Phoebe, spadającego na podłogę sernika, psa Pata czy pisklęcia i kaczki. Wszystko to składa się na połączenie, dzięki któremu klienci „będą mogli poczuć się jak prawdziwi reżyserzy w studiu filmowym”.

Czytaj też: Poznaliśmy zestawy LEGO Speed Champions 2021

A teraz najważniejsze – estaw LEGO Friends Apartments będzie dostępny od 19 maja wyłącznie dla członków programu LEGO VIP, a do sprzedaży w sklepach LEGO i na stronie www.LEGO.pl trafi dopiero po emisji specjalnego odcinka, bo 1 czerwca w cenie 149,99$.